Izmirli pedallar grubu

izzmirlipedallar

Aktif Üye
Tepki
64
İsim
Gürkan Erçay
Öncelikle herkese merhaba. Daha önce böyle bir girişimde bulunmuştuk ama küçük tartışmalar yüzünden son bulmuştu. Bu sefer daha sağlam, daha kaliteli başlıyoruz.
İlk olarak yavaş yavaş üye sayımızı arttıracağız. Daha sonra forma tasarımımızı daha kaliteli bir tasarım ile değiştireceğiz. Şu anki ön izleme gibi bir şey.
Bu iki adımı gerçekleştirdikten sonra sürüşlerimizle özgürlüğe pedallayacağız, sesimizi duyuracağız. İnsanları bisiklet kullanıma teşvik edeceğiz, sürücüleri bisikletliye saygıya davet edeceğiz. Sürüşlerimiz güzelleştikçe, katılım arttıkça, tanındıkça, aynı doğrultuda sponsorlarımız da olacaktır :)
--Forum üyeleri sizden istediğim İzmir'de olup sürüşlerimize katılabilecek olanların grubumuza katılması, temellerin atılmasına yardım etmesi :) Kısacası İzmir'deki bisikletlilerin hepsini grubumuza bekliyoruz :)
Grup ismimiz İzmirli Pedallar olucak.
Şimdilik forma tasarımımız bu şekilde (üye sayısı artınca çok daha güzel bir tasarım yapılacak)
indir.png indir (1).png
Sloganımız ise :
cooltext290630250005373.png

Şimdilik üye sayısı 20yi bulana kadar WhatsApp üzerinden toplanacağız. 20yi aşınca Instagram ve Facebook sayfası da açacağız. İzmir'deki bisikletliler bana özel mesaj veya konu üzerinden numaralarını atabilirler :)
Herkese iyi sürüşler

Scudo

mertznc

Daimi Üye
Tepki
471
Bisiklet
Ghost
Ozelden yaziyorum numarami eklersiniz WhatsApp gruba :)

kaksoy35

Üye
Tepki
65
İsim
kerem aksoy
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
slm benide ekleyebilirsiniz gruba 5446270247

• Beğen
Tepkiler: izzmirlipedallar

Watts Per Kilo

Aktif Üye
Tepki
377
İsim
Ege
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Zaten hazırda kalabalık bir grup varken her şeyi sil-baştan yapmanın mantığı nedir?

• Beğen
Tepkiler: Afyon35

izzmirlipedallar

Aktif Üye
Tepki
64
İsim
Gürkan Erçay
@WattsPerKilos
Herkesin kafasına göre takılmayacagi ortak kararların alınabileceği, herkesin kendi ne istiyorsa onun olmasını istemediği, güzel isler yapabileceğimiz bir grup istiyoruz.

• Beğen
Tepkiler: haldun989