İzmir

Korhan Nas

Aktif Üye
Tepki
167
@ultegrax

Güzel tesbit.

Ben bu olayı Göztepe Karşıyaka Altay gibi köklü ve büyük takımların bile maddi durumlarının kötü olması ile aynı kefede düşünüyorum. Tamamen maddi destek işi bu gönüllülük pek fazla işe yaramıyor.Bisikletçi çok destekçi yok.

Scudo

orkun tulu

Forum Demirbaşı
Tepki
228
ahmetbeyli şimdilik beni aşar gibi geliyor kırıklar belenbaşı filan yapacak olursanız ben gelirim

orkun tulu

Forum Demirbaşı
Tepki
228
bu arada yarın sabah buca da bimek isteyen var mı kaynalara gidip geliriz

Korhan Nas

Aktif Üye
Tepki
167
İyi geceler arkadaşlar Çarşamba Akşamı Bisikletçileri bu akşam Pınarbaşı turunu tamamladı Ege Üniversitesi'nden 20:30 da pedal basıldı Pınarbaşı'na ulaşıldı serin havada akan serin sular eşliğinde köfteler yenildi oradan yarış pistine geçildi hafta sonu yarışları için gelen Üniversite toplulukları ziyaret edildi İnönü Üniversitesi'nden gelen arkadaşların ikram ettiği Malatya kaysıları da mideye indirildikten ve yarış pistinde bisikletlerle bir tur atıldıktan sonra Bornova Küçükpark'da 23:30 da tur sona erdi katılan tüm arkadaşlara teşekkürler.

Korhan Nas

Aktif Üye
Tepki
167
08.07.2010 Perşembe için yine iki tur var İzmir'de biri klasikleşen Sayın Muhlis Dilmaç'ın öncülüğündeki Perşembe Akşamı Bisikletçileri'nin bu hafta bilgilendirici bir tur yapacaklar her zamanki Gibi Göztepe Köprüsü'nden 20:00 de pedal basılacak istikamet Bornova ama öncelikle bir arkadaşımızın illüstrasyon sergisine uğranacak sonra da İzmir AKUT temsilcileri İlk Yardım ve Akut hakkında bir brifing verecek. Diğer tur Ege Pedal'in turu her zamanki gibi 20:00 de Karşıyaka İskeleden hareket edilecek ve İstikamet İnciraltı olacak.

Korhan Nas

Aktif Üye
Tepki
167
Arkadaşlar Perşembe Akşamı Bisikletçileri'nden Olcay arkadaşımız bir düzeltme yayınlamış Brifingin konusu sivil savunma ve ilk yardım . Pratik olarak ilk yardım eğitimi olmayacak. Ama AKUTun bisikletçilere özel ilk yardım eğitimi programı hakkında da bilgi edineceğiz.

İSMAİL POLAT

Daimi Üye
Tepki
48
@sadık öztürk

Slm Sadık
Ahmet Beyliye tur uzun süredir benimde aklımdaydı.Ama bu ara bisiklete binmeye pek fırsat bulamıyorum.Ama ayarlayabilirsem ben gelirim.Geçen gün dağ yolundan Özdere'ye gittim.Ahmet Bey'linin yolu oradan daha kısa ve düz.Yol toplam gidiş dönüş 110 Km...

styli

Üye
Tepki
17
@sadık öztürk
malesef Sadık abi..
bu haftasonu baya yoğun geçicek benim ama katılmak isterdim...Size iyi kazasız zevkli turlar...

• Beğen
Tepkiler: İSMAİL POLAT

levent çetinkaya

Aktif Üye
Tepki
60
Mustafa Kumbaracı arkadaş kesinlikle sana katılıyorum bencede arkadaşlar sabah erken bir tur mutlaka yapın sasalıya müthiş keyifli iyi sürüşler.

• Beğen
Tepkiler: Agamemnon

talha258

Üye
Tepki
0
bende bucada oturuyorum katılmak istiyorum.Ortalama kaç km gidiosunuz bide hep aynı yerler mi yoksa değişiklik oluyo mu ?

Tepki
6
@talha258

talha en az 80 ile gidiyoruz :D
merak etme sana ip bağlarız yada sırayla iteriz seni :p
bildiğin güzel yerler varsa sen götür bizi talha :in:
hoş geldin talha kardeş:)

Tepki
6
@orkun tulu

orkuncum yap bi program olsun herkes armut piş ağzıma düş durumunda yap bi ekşın
yarında tanışalım hem :)

orkun tulu

Forum Demirbaşı
Tepki
228
yarın akşam 19.00 çevik 1 den hareket buca belenbaşı varmı gelen