İzmirden Çanakkaleye... 14 saat 250km. Tur Videosu ile.

Başlık
41
Tepki
869
Bisiklet
Cube
Herkese Merhaba. Ben Necmettin Ünlü.

Çanakkale Bisiklet Turu (24-25-26 Mart 2017) icin Bergama/İzmirden yola ciktim. 2 gun suren yolculugumda 14 saat bisiklet sürüp Canakkaleye vardim. Ardindan otobus ile gelen grubum ile 2 gun suren etkiliklere katildim. Detaylar videoda. Iyi seyirler efenim.

Videoyu Youtube uzerinden begenip ve Kanalima abone olursaniz beni desteklemis olursunuz. Tesekkur ederim.

Başlık
0
Tepki
8
İsim
KAAN ESEN
Bisiklet
Merida
hocam öncelikle sizi kutlarım emeğinize yüreğinize sağlık.Benim videoyu izlerken merak ettiğin şu talihsiz olay biraz açıklarmısınız kimsede ciddi birşey var mı?

Başlık
41
Tepki
869
Bisiklet
Cube
  • Başlık sahibi Başlık sahibi
@colourless48 tesekkur ederim. 2. Gun Abideye yaklasmisken gerceklesti uzucu olay. Arkadasimiz yokus asagi hizla inerken kendini bilmez birinin manevrasiyla dengesi bozuldugu dusunuluyor, gorgu sahitlerinin verdigi bilgiler dogrultusunda. Kafasini sert bir sekilde yere carpmis, kask ikiye bolunmus. Yinede kafasina 5 dikis atildi. Kask olmadigi durumda gelisebilecek durumu dusunmek dahi istemiyorum. Kendisi ogrenmenlik yapiyor, 1 hafta iznin ardindan ise ve hayata devam ediyor. Sagligi gayet iyi. Dusus anini halahatirlamiyor.

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Başlık
54
Tepki
7.820
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
geçmiş olsun, bu arada eğlenceli bir tur olmuş.
kask pek kullanmamışsınız herhalde, aslında en keyiflisi kasksız sürmek ama maalesef gerekli bir öğe kendisi.

Başlık
41
Tepki
869
Bisiklet
Cube
  • Başlık sahibi Başlık sahibi
@Kuzey Ege Tirmanis ve yogun ter attigim durumlarda cikartmak durumunda kaldim. Sonrasinda arkadasimizin kask sayesinde hayatta kalmasi kaskin onemini gozler onune seriyor. Ve benim kazki sık sık cikartip ne kadar dusuncesiz davrandigimida. Bir daha birak sicak havayi hicbir kosulda kasksiz bisiklet surmeyecegim, insan baskalarindanda ders cikarmali.

cngz

Daimi Üye
Başlık
0
Tepki
374
İsim
cengiz
Bisiklet
Specialized
Bisiklette kaportamız vücudumuzdur. İstenmez ama kol-bacak kırıldığında bir şekilde tedavisi var. Kafa kırılırsa tedavisi zor..

• Beğen
Tepkiler: Kuzey Ege

nonsteril

Forum Bağımlısı
Başlık
14
Tepki
1.267
Bisiklet
Tern
@famousol35
Teşekkür ederim