izmir'den bol tableli fotoğraflar

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
yaklaşık 1 ay öncesine ait olan fotoğrafları şimdi koyma şansım oldu. fotoğrafları çeken arkadaşın bisikleti oladığı için hareket yapıcak yer kısıtlıydı onun için pek fazla hareket yok foruma renk gelsin diye koyuyorum.

sıralı çekimden kareler. tripotla çekilmediği için birleştirmedim fotoğrafları. çıktığım yer yaklaşık 20-25cm genişliğinde ve 90cm yüksekliğinde.
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

fotoğraflar biraz küçük ama idare edin artık :D şuana kadar ki çektiklerimizin az olması nedeniyle videoyu biraz daha geciktiricem ama tahminen iki haftaya kadar videoyu foruma koyarım.

Scudo

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
İlk fotoğraflar çok güzel bunny + table :) Mekan ve foto açısından daha güzel olabilirmiş tabi ama harekete bişey diyemiyorum.

• Beğen
Tepkiler: ujur

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
yorumlarınız için teşekkürler. çeken arkadaş bisikletçi değil beni orda şans eseri gördü. bisikelt felan olsa komple bi karşıyaka turu atıp çok ii resimler koyardım. bide saat 8:30 gibiydi hava kararmaya başlamıştı. o yüzden pek güzel olmadı ama maksat foruma renk gelsin :D

DarkWeder

Üye
Tepki
14
İlk Resimde O yuksek yere değilde yanındaki kısa yere cıkıyorsn gbi görünmüs xD

Tepki
2
ustam bende bmx sürüyorum ama olsun sonuçta amaç hareket deilmi hangi günler bostanlı skate parka gelıyorsun ona göre geleyim
orda ben geldiğimde sadece biri kişi oluyor specialized beyaz bisikleti var onla az çok konuşuyoz işte
sonra onun diğer hareketçi arkdaşları geliyo ve gidiyolar sahili turlamaya ben bi kere tanışmak için gittim trip yaptılar çok uyuz oldum yoksa o trip yapanın yanındaki semiydinn :S

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
@karşıyakalı

skate park ta neredeyse hiç takılmıyorum. beyaz specialized bisikleti olanda musa evet onun yana gelip sahili turlayan benim ama ben hiç kimseyi terslemedim musanın yanında. ve bmx li hiç kimseyi tanımıyorum izmirde.

Tepki
2
SKATE PARK DEDİĞİM o mavişehir sahildeki rampalar yaww :D başka öyle yer mi var ksk de sanki :) ayrıca musa çok başarılı sıcak kanlı onun yanına gelen bir streetçi daha var gombeli kask takıyor xD beyaz yuvarlak delikli bir kask bana trip yapan o yane çok sinir oldum bisikletçiler böyle olmamalı hatta onun yanındada sen tel ile konuşuyodun ondan sen beni görmedin o arada da bana o çocuk trip yaptı rezil oldum yane arkdaşlara SAOLSUN...
bmxci ben 1 kişi gördüm ama çalıştıgını görmedim ben çalışıyorum ama bisiklet bana dayanmıyor seda bisikletten diziyorum yavaş yavaş
hatta boğaza takılı olan o yarı üçgen somunum kırıldı sende varssa lütfen bana verirmisin yada tanıdıgın birinde varsa lazım hiçbir yerde yok :S

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
@karşıyakalı

o beyaz renkli yuvarlak delikli kask takan benim. ama ben hiç bi bmx çiye trip atmadım çünki hiç bmx çi görmedim şuana kadar izmirde. yani birkaç kişi gördüm onlarda ufak çocuklardı onlarlada hiç muhabbetim olmaz zaten. bide o dediğiniz somundan bende yok.

Tepki
2
@ujur

yok kardeşim sen değilsin o ,saçları az olan bir arkadaş oda beyaz kask takıyo yada senin kaskını takmıştı bilmiyorum ... ayrıca yaşım 18 senin kaç mrk ettim benim boğaz hoplamaktan kırıldı seda bisiklet saolsun p.tesi götürcem yapıcaklarmışş :S İNŞ.

Tepki
2
ayrıca hangi günler saat kaçta nerlerde takılıyosun mrk ettim .. :D
benim bmx amatör daha yeniyim yeniyim derken 5-6 aydır uğraşıyorum ama az çok bişiler bilioz ;) şimdilik ezüq bisikletlerle idare edıyoz :)

ayrıca streetçilerden bi yeni girne oturan bi çocukla tanıştım bide musa ustamla başkada kimseyle tanışmadım

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
tamam o kısa saçlı beyaz kask takan ali boyu kısa biraz bende konuşmuyorum onla. herneyse ben ksk de hiç takılmıyorum ara sıra ondada arkadaşlarla yemek yemeğe gidiyorum yemeğe giderkende street yapıyoruz sadece öyle takıldığım yok. bu arada yaşımda 18. musa ile takılmaya bak onun sana öğreticek çok şeyi var ama rampada fazla takılma bmx amatör ise yakın bi zamanda kırılır. musayı al sahilde takıl.

Tepki
2
musa ustam çok iyi yaa bizle hep konuşuyordu saolsun varolsun ... hani hareket yapıpta trip yapanlar vardır yaa ben senden üstünüm hareket yapabiliyorum gibisenden tavırları olanlar işte o ,öyle birisi değil ne sorsak hemen severek cevaplıyordu bmx amatör evet... :) ksk nin en iyi bsikletçisinden topladım bisikleti eksikleri var ama bilerek almıyorum hafif olsun diye
boğaz=15
çatal=15
gidon=15
janlar 2x=70
fren kolları 2x=10
fren tutucu 2x=5
ayaklıklar 2x=10
fiyatlar bunlar ... almadıklarım ise kadro,orta göbek takımı ve pedal kolları,cyler sistem ama gerek yok benim için :)
ben bide bi fren aldım alman yapımı garip bir fren ,bisiklete taktım boyu jantlara yetmedi tekere sürttü bende gittim o basit bmx frenlerinden aldım :S

AYRICA musa kaç yaşında merak edıyorum

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
@karşıyakalı

30 yaşında felan :D:D