İzmir'in bisiklet yolları, projeleri, izban, metro ve zorlu tırmanışları

Scudo

Raven_35

Forum Bağımlısı
Tepki
1.898
Cvp veren arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.Daha yeni yerler görmek umuduyla yeni yerler bekliyorum arkadaşlar...

Fatih Ertörün

Forum Bağımlısı
Tepki
1.064
kemelpaşa tarıfında bir yokuş da var(9-12 km) sonra sabuncubeli (8-9km)var belkahve(3-4km) var bir de benim hiç çıkmadığım nif varmış, bir de spil dağına çıkan yolunun kalitesi karagölden biraz daha iyi olan bir yokuş da varmış.(kaç km olduğunu bilmiyorum ama irtifası yamanlar dağından daha yüksektir )
Bir de ahmetbeyliye giden bir yol var, oradan bir sağa dönen yol var orası da sanırım gümüldür yolu orada da bayağa yokuşlar var.

Raven_35

Forum Bağımlısı
Tepki
1.898
Arkadaşlar daha çok yer paylaşalım burda antreman yapmak isteyen arkadaşlarımıza rehber olur.

Batum23

Üye
Tepki
12
Uzundereyi geçince olimpiyat evlerinin hemen üstünde radar var güzel tırmanış inişide balçovadan yapabilirsiniz 18 20km civarı çıkış çok zevk vericidir ama çoban köpekleri bazen sakatlık çıkartabiliyor onun için karanlığa kalırsanız sakatlık çıkartabilirler.

• Beğen
Tepkiler: Raven_35

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar bilmeyenler için yazıyorum spil dağının inişi tam olarak 27 kilometredir. V frenile inilmesi zordur.( pabuçlar eriyebiliyor). Belkahve de rüzgar çoktur hız yapmaya bence uygun değildir.( malum önü izmir arkası kemalpaşa ovası. :)

en3s

Üye
Tepki
0
bısan bısıkletı olan arkadaslara seslenıyorum bısıkletınızden memnun musunuz tesekkurler

IamJoe

Üye
Tepki
17
Homeros vadisi fena değil(eğer bornovada isen) denemen tavsiye ederim..Not:eğer gidersen frenlerine baktırda git yolda bişey olmasın..

• Beğen
Tepkiler: Raven_35

Raven_35

Forum Bağımlısı
Tepki
1.898
Cvp veren arkadaşlara teşekkürler.Daha başka yerler varsa yazalım,paylaşalım.İzmirli arkadaşlar yeni antreman yerleri bulurlar...

Binmese

Üye
Tepki
0
Bisan bisikletim var ve memnunum :) ama paran varsa daha iyisini al derim. ben öyle (yaş gereği :D) daha çok uzaklaşamadım Bornovadan :) ama evka 4 ün yokuşu iyidir ya :D ama kısa (zaten o diklikte uzun yokuşta zor yani :) )

Yokuscu

Forum Demirbaşı
Tepki
186
En dik ve uzun yokuşu izmirin Küçük çiğliden girip ege kente tırmandıgınız yokustur...

Tepki
15
Merhaba,

İzmir'de metroya bisikletle binebiliyor muyuz?
Yani bir jeton daha atarak bisikletimizi de yanımıza alabiliyor muyuz.

Forumdan okuduğum kadarıyla İstanbul'da yoğun olmadığı saatlerde izin veriliyormuş

• Beğen
Tepkiler: seçkin erden

Asmirk

Forum Demirbaşı
Tepki
1.206
Sanıyorum İzmir Bisiklet Derneği'nin bununla ilgili bir projesi var dı ama siteyi dolaştım bulamadım eğer yönetimi ararsan konu hakkında bilgilenebilirsin. Hem bizide bilgilendirirsin burada ;)

• Beğen
Tepkiler: seçkin erden