İzmir'de Güne Bisikletle Merhaba Demek İsteyenler Buraya :)

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Gökhan Sümer tarafından paylaşıldı.

 1. Gökhan Sümer

  Gökhan Sümer Aktif Üye

  Kayıt:
  22 Kasım 2011
  Mesajlar:
  192
  Beğeniler:
  43
  Şehir:
  İzmir
  Bisiklet:
  Sedona
  Seviye:
  Merhaba arkadaşlar,

  Malumunuz yaz yaklaşıyor ve en az 1 gün bile olsa çoğumuzun denize girme planlarının olduğundan eminim :) Yalnız bazılarımız için ufak bir sorun var :) GÖBEK!!! (çok olmasa da bende de var). Belki bundan rahatsız olmuyordur bazılarımız; ancak ben bu sene o göbeği eritme konusunda kararlıyım :)

  Bugünden itibaren her sabah karşıyaka sahilden yola çıkıp gidiş dönüş en fazla 45-50 dakika sürecek şekilde ve tempolu bisiklet sürmeyi planlıyorum. Yalnız sürmek bazıları için keyifli olabilir ancak ben pek sevmiyorum yalnız sürmeyi. Bu şekilde sabah erken kalkıp bana eşlik edebilecek olan arkadaşlar varsa bu vesile ile hem tanışmış oluruz hemde tempolu bir sürüş gerçekleştiririz.

  Ben yol bisikleti ile bu sürüşü gerçekleştirmeyi planlıyorum ve rota olarak mavişehir'e kadar sahildeki ana yolu kullanmayı sonrası için ise bisiklet yoluna girip sasalı tarafına doğru devam etmeyi planlıyorum. sahilde bisiklet yoluna gezmek için girilir; ancak amaç performans yapmak olduğu için bisiklet yolu biraz sakat çünkü insanlarımız bu konuda eğitimsiz, kaza kaçınılmaz olacaktır diye düşünüyorum.

  Bu konuyu hem değerli bisiklet forum üyelerimizin görüşlerini öğrenmek hem de sabahları bana bisiklet sürüşünde katılmak isteyenlerle irtibata geçmek için açtım.

  Bu arada benim belirlediğim rota dışında mazgala girme derdi olmayan, trafik ve insan derdi olmayan başka rota önerileri olan varsa onları da öğrenmek isterim.
   
  NEVRES KME bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2015-12-21_16-47-34.png
Yarış koşan insanların çok sık kullandığı bir ölçüt vardır: interval sonrası nabzın ne kadar kısa sürede normal seviyeye iniyor? Formunun zirvesinde olanlarda bu sürenin kısa olduğunu biliyoruz....
upload_2016-10-25_19-39-23.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...
upload_2016-8-24_10-37-19.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...