Duyuruyu Kapat
Strava 2K
Instagram 5K
Facebook 15K
Twitter 4K

İzmir'de Güne Bisikletle Merhaba Demek İsteyenler Buraya :)

Konu, Genel Bisiklet Konuları kategorisinde Gökhan Sümer tarafından 5 Mayıs 2014 tarihinde paylaşıldı.

 1. Gökhan Sümer

  Gökhan Sümer Aktif Üye

  Kayıt:
  22 Kasım 2011
  Mesajlar:
  192
  Beğeniler:
  43
  Şehir:
  İzmir
  Bisiklet:
  Sedona
  Seviye:
  Merhaba arkadaşlar,

  Malumunuz yaz yaklaşıyor ve en az 1 gün bile olsa çoğumuzun denize girme planlarının olduğundan eminim :) Yalnız bazılarımız için ufak bir sorun var :) GÖBEK!!! (çok olmasa da bende de var). Belki bundan rahatsız olmuyordur bazılarımız; ancak ben bu sene o göbeği eritme konusunda kararlıyım :)

  Bugünden itibaren her sabah karşıyaka sahilden yola çıkıp gidiş dönüş en fazla 45-50 dakika sürecek şekilde ve tempolu bisiklet sürmeyi planlıyorum. Yalnız sürmek bazıları için keyifli olabilir ancak ben pek sevmiyorum yalnız sürmeyi. Bu şekilde sabah erken kalkıp bana eşlik edebilecek olan arkadaşlar varsa bu vesile ile hem tanışmış oluruz hemde tempolu bir sürüş gerçekleştiririz.

  Ben yol bisikleti ile bu sürüşü gerçekleştirmeyi planlıyorum ve rota olarak mavişehir'e kadar sahildeki ana yolu kullanmayı sonrası için ise bisiklet yoluna girip sasalı tarafına doğru devam etmeyi planlıyorum. sahilde bisiklet yoluna gezmek için girilir; ancak amaç performans yapmak olduğu için bisiklet yolu biraz sakat çünkü insanlarımız bu konuda eğitimsiz, kaza kaçınılmaz olacaktır diye düşünüyorum.

  Bu konuyu hem değerli bisiklet forum üyelerimizin görüşlerini öğrenmek hem de sabahları bana bisiklet sürüşünde katılmak isteyenlerle irtibata geçmek için açtım.

  Bu arada benim belirlediğim rota dışında mazgala girme derdi olmayan, trafik ve insan derdi olmayan başka rota önerileri olan varsa onları da öğrenmek isterim.
   
  NEVRES KME bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-1_9-6-43.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
upload_2016-6-24_11-13-48.png
Performans sürüşü yapanların yanıtını aradığı bir soru olsa gerek: Aslında, her şart altında mevcut durumumuzdan daha hızlı nasıl gidebiliriz diye de özetlenebilir. Benim düşüncem aynen şöyle:...
greg-lemond.jpg
Daha iyi bir tırmanışçı olmanın üç anahtarı (1) Zihinsel hazırlık (2) Daha hafif bir vücut ve (3) Akıllı taktikler. Pro: Greg LeMond (3 kez Tour de France şampiyonu, 2 kez dünya yol şampiyonu,...