İzmir'de Bisiklet Tavsiyesi

mrmess

Üye
Tepki
1
Merhaba İzmir Merkez'de yaşıyorum, kilom 110 kg, boyum ise 188cm civarıda bisiklet için ayırabileceğim bütçe en fazla 500-600.TL arasında olabilir, aylık 50.TL civarında taksitle satın almak istiyorum, belli bir kullanım amacım yok her türlü ortam veya şartta kullanabilirim... Yardımlarınız için teşekkür ederim...

Scudo

muher

Üye
Tepki
32
Hocam bende izmirdeyim , valla bende büyük bi araştırma içindeyim . SUNDU BİSİKLET şuanda en cazip yer olarak geliyo bana , çankayada , bostanlıda yerleri var büyük showrom , bende ordan alcam . SEDONA 711 yada 751 .

anspoki

Aktif Üye
Tepki
81
ben de 3 hafta önce Çankaya Sundu bisikletten Carraro aldim. Hüsnü Bey mutlaka yardimci olur.

Tepki
36
abi bence göztepe tarafında doruk ve ata bisiklete bakmalısınız çankayaya sundu bisiklete karşıyakada seda bisiklete bunlara bir bakın mutlaka size yardımcı olur onlar :)

muher

Üye
Tepki
32
Hüsnü abi sağolsun baya bi yardımcı oldu :) Sonunda aldıracak 751 ' i . :D

emrea

Üye
Tepki
68
Parkur Bisiklet Ali Bey'e müraacat edin. Specialized satıyor. Size uygun ebatta bisiklet diğer mağazalarda bulamayabilirisiniz. Sizin XL veya 21" bisiklete ihtiyacınız var. Her marka bisiklet de 110 kg için uygun olmayabilir.

Tepki
0
ben 3 tane bısıklet alıcağımı soyledım ama husnu bey hıç dınlemedı bıle benı we bornawadan 3 bısıklet aldım.ne ıstedığıne ıyı karar wer bence ben bıanchı toledo aldım su an memnunum . we lastıklerı değiştircem warmı tawsıye eddığınız ımarka model? teşekkurler