İzmir'de bir Fixed

çarga

Üye
Tepki
38
Arkadaşlar bende İzmir de bir fixed kullanıcısı olarak yeri geldiğinde bu mereti kullanan kişilerle iki çift laf etmek istiyorum. Tabi bu arada birazda fixed üstünde eğlenerek muhabbet etmekte fena olmaz hani. Bu yüzden İzmir deyseniz, fixed kullanıyorsanız ve benim gibi düşünüyorsanız bu başlık altında konuşalım, tanışalım, kaynaşalım ve sonrada buralarda buluşup fixed larımızın keyfini çıkaralım.
Öncelikle bana kullanıcı adımda da göründüğü gibi çarga diyebilirsiniz. Karşıyaka da oturuyorum. Genelde buralarda sahilde gidip geliyorum, kendi kendime eğleniyorum. Siyah bir fuji feather ile takılıyoruz birlikte :p
Umarım konu sadece benim yazımla forumun karanlık köşelerine gömülmez :confused: , kalabalık bir grup olup güzel geziler yapıp güzel muhabbetler çeviririz.

• Beğen
Tepkiler: Umut AKAN ve sempe
Scudo

Murat Ceyhan

Aktif Üye
Tepki
31
Fixed kullanıcısı değilim ama yapma niyetinde birisiyim
nereden topladınız , kaça malettiniz bisikleti ?

çarga

Üye
Tepki
38
(link)

Bostanlı da kadans bisikletten aldım, toplamadım açıkçası ama sonra üstüne ekleme çıkarma işlemleri yaptım biraz. İlk aldığım hali ile pek alakası yok şuan =) Gidon boğazı yanında bullhorn ve riser gidon aldım. geniş platform pedal ve strap ekledim. Bir tanede jant takımı aldım fakat onun yurtdışından gelmesini bekliyorum hala.

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
2 ay öncesine kadar ben de bi fixie kullanıcısıydım. Izmir'de açıkçası fixie kullanan pek görmedim, 6-7 tane vardır heralde :)

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
Fixed gear'a uyumlu olmayan bi kadroyu uydurabilirsem geri dönmeyi planlıyorum :)

Sarper Tuncer

Forum Demirbaşı
Tepki
391
İsim
Sarper
Bisiklet
Mosso
Heey bende fixed yapıyorum inşallah yakında para bulunca toparlayacam ama ince teker (700c) takmasam nasıl olur onu bilemiyorum ya

Tepki
0
Bisiklet
Peugeot
Artık İzmir'de bir fixie daha var. : )

Ben de Karşıyaka'da oturuyorum. Bir ara buluşup tanışalım, sohbet edelim, sorunlarımızı, çözümlerimizi konuşalım, beraber pedallayalım.

Tepki
0
Bisiklet
Peugeot
@ebubekir sözbir

Eğer telefondaki Runtastic Road Bike programı doğru söylüyorsa 42 km. Tabi Antalya'da. Zira henüz İzmir'de mazgallar yüzünden uzun süreli sürat yapabileceğim bir yerde kullanmadım.

çarga

Üye
Tepki
38
@Ahmet Güner

Tabiki sevinirim sonunda biri çıktığı için => Ama yinede buluşma işini havanın biraz daha çekilir bir hal aldığı zaman yapsak çok daha iyi olacak sanırım.

Tepki
2
Merhaba nasıl tanışabiliriz benim de soracaklarım var size :rolleyes:

sempe

Üye
Tepki
2
İsim
Hakan Güler
Bisiklet
Diğer
Başlık hala güncel mi bilmiyorum ama Bostanlı' da yaşayan bir fixie kullanıcısıyım. Her türlü sosyalleşme eylemlerinize katılmak isterim.

sempe

Üye
Tepki
2
İsim
Hakan Güler
Bisiklet
Diğer
@çarga Merhaba. Forumda yeniyim ve Bostanlı' da yaşayan bir fixie kullanıcısyım. Fixie grubu kurma çalışmalarınız ne oldu acaba? Katılmayı çok isterim.

çarga

Üye
Tepki
38
@sempe Geçici bir süre için istanbul a taşındım fakat ayda bir gelip gidiyorum geldiğimde de mutlaka geziniyorum. Geldiğim bir zamanda buradan haber veririm buluşuruz

sempe

Üye
Tepki
2
İsim
Hakan Güler
Bisiklet
Diğer
Teşekkür ederim ilginiz için. Görüşmek üzere...