Izmir'de bir bisiklet mağazası

emre gülaydın

Aktif Üye
Tepki
71
Bisiklet
Merida
Öğrendiğimiz iyi oldu. Yukarıda İlker arkadaşımızın da bahsettiği gibi işletmelerdeki personelin dengesizlikleri, üç beş arkadaşının ekmek teknesinde geyik muhabbeti yapmaları ve buna izin vermesi net olarak müşteri kaybına yol açar. Ne kadar köfte o kadar ekmek. O zaman üç liralık personel değil 10 liralık efendi adam gibi personel alacaksın. İşletmeni takip edeceksin v.s. v.s.

Scudo

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
Yalnız işin daha kötü yanı bunu bana yapan oranın üst düzey yetkilisi sanırım. Tamir bakım montaj kısmındakiler değil, yerlerin laminat parkeli, içeride klimanın ve bilgisayarın olduğu yerde işini halleden bi adamdı bunu yapan. Bu daha kötü bence.

• Beğen
Tepkiler: ilker çelikcan

Buse Evren

Üye
Tepki
27
Aslında adını bilmiyorum fakat renkli gözlü birisi vardı o iyi birisine benziyor da diğerlerini bilmiyorum ? O nasıl davranmıştı.

ilker çelikcan

Daimi Üye
Tepki
218
Doruk Bisiklet'le ilgili hep iyi şeyler duymuştum. Henüz gitmemiştim ama ilk fırsatta gitmeyi düşünüyordum. Sizin deneyiminizden sonra özellikle meraktan gidip göreceğim.
Büyük ihtimalle siz firmanın asıl sahiplerinin olmadığı bir zamanda boş bulup biraz fazlaca şımarmış çalışanlara denk geldiniz. Tüm köklü bisiklet firmalarının sahipleri camiada bilinen insanlar, bu kadar düşeceklerini sanmam. Şikayetinizi kendilerine iletirseniz eminim ilgileneceklerdir. Boykot vs. diye hızımızı almışken gösterecekleri ilgiyle gönlünüzü alıp hepimizi mahcup edebilirler. İlgilenmez, aynı tavrı devam ettirirlerse de buradan paylaşın, o zaman hep beraber boykot edelim.

Şimdi yeni mesajnızı gördüm; eğer gerçekten üst düzey yetkiliyse savunacak bir yanı yok tabii ki.

Deniz K.

Daimi Üye
Tepki
85
Bisiklet
Bianchi
Ne olursa olsun,çok yanlış bir yaklaşım, eğer sahibi/yetkilisi ise daha bir ayıp,yok kendileri yokda elemanlarsa durumunu yetkililere bildirip protesto etmek lazım.

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
Oranın 2 tane bölümü var. Sol tarafta tamir bakım vs, sağ taraf da showroom gibi yer. Orada masa başında oturan renkli gözlü bi abi var evet. Ama işin komik yanı diğer yanda da renkli gözlü biri var :D Bana bunu masa başındaki adam dedi ve hep bir ağızdan güldüler. İsterlerse bisikletimi alıp Whistle Guipago verseler dahi almam artık. Çok küçük duruma düştüm o an

Buse Evren

Üye
Tepki
27
Sağdakini kastetmiştim ama neyse :D Belki şaka takılmışlardır da sen yanlıs anlamışındır ? olamaz mı :D

ilker çelikcan

Daimi Üye
Tepki
218
Hakkınız var. Ama aslında onlar küçük duruma düşmüş daha çok. Artık ne kadar ağır abi takılsalar da hepimiz biliyoruz o yüzlerini. Whistle Guipago verseler de silemezler bunu.
Tabi Gupagoyu bana verirlerse ben unuturum, ortanın iyisi bi 18" kadro bile yeter hatta, burayı okurlarsa not düşeyim :)

* Şakanın dozunu biraz kaçırmış olmaları ihtimalini ve savunma haklarını da saklı tutuyorum.

• Beğen
Tepkiler: Berk Mercancı

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
Kendileri Salcano satıyor olsalar anlarım. Fakat forumda bazı kişilerde de var bu durum, Salcanoyu aşırı dandik gören insanlar var. Doruktakiler de %99 o tiplerden.

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
Neyse ya artık olan oldu ben bi daha oraya gitmem. 200-300 metre daha pedal çevirir Parkur Bisiklete giderim ya da 1-2 km daha uzatırım Sundu'ya giderim