izmirde Araba Çarptı

Fatih Ertörün

Forum Bağımlısı
Tepki
1.064
Şubatın ilk haftasında Karşıyaka sahil yolunda sabahleyin antremanın tamamlayıp eve giderken arkamdan yanaşıp vuran taksi dolmuş (35 t 6998) beni düşürdü.Allahtan ucuz kurtardık.Ne bisiklete ne de bana hiçbirşey olmadı.
Paylaşıp paylaşmamayı düşündüm aslında yakınlarım üzülmesin diye onlara da söylemedim.

Scudo

Zeki Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
623
@Fatih Ertörün

e bu plaka izmirdeyse bulunur. şikayet / uyarı gibi bişey yapılmalı bence. tepki verildiğini anlarsa yolda bisikletli gördüğünde daha dikkatli olur .

ucuz atlatmışsın. geçmiş olsun

• Beğen
Tepkiler: Fatih Ertörün

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Geçmiş Olsun. Böle Konuları paylastıgınızda korkarak bısıklete bıner oluyorum. Istanbulda Vukuatlı ınsanlar cok bıde. AmA yapacak bısey yok. çok buyuk gecmıs olsun..

Doğukan KARBAL

Forum Bağımlısı
Tepki
386
Bisiklet
Merida
Çok geçmış olsun. Taksıcılerden ve dolmuşçulardan az çekmedik bisikletle... Aslında İzmirde toplanıcaz ve onları dövecez ne iyi olurdu ama... :D

• Beğen

Fatih Ertörün

Forum Bağımlısı
Tepki
1.064
@Mehmet Ser

2000 yılından beri 94.550 km sonra ilk defa oluyor ama onun için 10 yılda bir kere böyle bir olayı ben çok normal karşılıyorum. :) Hatta şükrediyorum bu kadar uzun sürede sadece 1 kere olduğuy için.

Çok teşekkürler arkadaşlar dilekleriniz için.

randie

Aktif Üye
Tepki
89
Gecmis olsun, ben de size yakinim Karsiyaka sahildeyim. Burda suruculer bisikletcilere karsi ulkenin belki hicbir yerinde olmadigi kadar anlayisli yaklasiyorlar. Olayda onemli zarar gelmemesi cok sevindirici..

• Beğen

İlyas ŞANLI

Forum Bağımlısı
Tepki
961
Fatih geçmiş olsun.Hiç haberimiz yok,o kadar görüştük söylemedin :( neyse sana bişey olmadığına sevindim.Şehir içinde çok dikkat etmek gerekiyor.

• Beğen

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
bende iş nedeniyle hep geceleri cıkıyorum en korkdugum olay nese bununla gecmiş olsun kardesim

• Beğen

Serdar AKGİRAY

Aktif Üye
Tepki
275
@Fatih Ertörün

Fatih kardeşim, çok geçmiş olsun,zarar görmemiş olman , sevindirici.Birde , böyle durumlarda; olaya sebep olanın ,yaklaşımıda insanı etkiliyor.Yaşanan böyle bir terslikte ,insan sağlam kurtulduğundan emin olduktan sonra,en azından karşı taraftan, insani bir davranış bekliyor.(arabadan inme,bir özür, yardımcı olma isteği) Ama, çoğu zaman, böyle olmuyor ( Burası bisiklet yolumu ?,
kendince haklı çıkmaya çalışan el kol hareketleri v.s ) Artık ölümcül kazalarda çarpıp kaçanların haberlerinin bile çoğaldığını görüyoruz. Çağatay Avşar kardeşimizin kazası, kaçan faili meçhul cani sürücü örneği, bu riski her zaman yaşayan bizleri endişelendiriyor tabiki.Her sürüşüm de dikkatimin yarısı olabildiğince, göremediğim arkamda kalan alanda.Trafiğin içinde tedirgin bir şekilde hayati risk altında bu sporu yapmamızdaki bir çeşit inat içimizdeki kaybolmayan bisiklet sevgisi.Tekrar geçmiş olsun,kazasız,sağlıklı günler dilerim