izmirde 350 400 arası bisiklet satan

Tepki
0
varmı satan izmirde sedona kron trek vb kadro 18.5 ve üstü olursa sevinirim çünki 187 boyum var

Scudo

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@riquelmeksk

Forum'a hoşgeldiniz.Karşıyaka 'da Sedabisiklet var.Bülent abinin yanına uğramanızı tavsiye ederim.Size her konuda yardımcı olacaktır..

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@riquelmeksk

Bilmiyorum o konuda net birşey söyleyemem.Sedona,Kron ve daha değişik modeller var Seda'da.

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@riquelmeksk

Yarın yani salı günü Bülent abi Muğla'da olacak.Muğla Üniversitesinin düzenlediği MTB Bisiklet yarışması için misafirimiz olacak...

unlu

Daimi Üye
Tepki
147
2. sayfada bi tane var bizim ilgilenirsen haber ver "satılık shimano toplama" diye yazıyo süren kişi senle aynı boyda satışı ben yönlendiriyorum...

OnurCalp

Daimi Üye
Tepki
22
Merhaba sanırım bende tam sana gore kullanmadıgım bır bısıklet var trıathlon yaptıgım ıcın kullanmadıgımdan satıyorrum bısıkletın cogu malzemesı 0

kadro bulent abınn orada satılan alemunyum ultra lıght kadrolardan agırlıgı 1560 cıvarı rengı beyaz fırın boya atıldı suzukının fabrıkasında.hic bır hasarı yok.Kullanılmadı bıle.Kadrosu tam sana gore 17,5'
janları rıgıda on gobek deore arka gobek xt teller sıyah tel gobekler sıyah
kollar tektro vıtes gurubu sram x5 set .. Sramın kalıtesının ıstedıgın herkese sorabılırsın.
gıdon ve bogazı esto ustun o malzemede 0 dır.
ön aktarıcı deore 0 dır
fren ayakları shımano dur.
lastıklerı maksis cal..
Masası rst nın gıla tc modelı ıstenılen boyda ayarlanıyor.

fiyatını 350 ytl dıyorum hatta alıcaksan 300 den bıle bırakabılırım ..! :) saygılar

http://img129.imageshack.us/my.php?i...1523907za5.jpg
(link)
(link)

bora_jb

Forum Demirbaşı
Tepki
106
onur ne yaptın abı 300 mılyon :S paraya mı sıkıstın ya o fıyata o bısıklet olmaz ben toplkamamıs olsaydım yemın ederım dırek alırdım zaten bu parcalarda senden geldı ama bunlar cok ıyı ya
sram x5 super abı rst masa xt gobek falan saka mı abı bısıkletın fıyatı ok adar dusuk olamaz gercekten yanlıs mı yazdın?

OnurCalp

Daimi Üye
Tepki
22
Bora durumu bılıyorsun.trıathlon yarıslarım yaklasıyor ve yol bısıkletımı ona hazırlamam ıcın paraya ıhtıyacım var zaten odamda duruyor kullanmıyorum.duvarımda asılı :( satıyorum ıste ..

OnurCalp

Daimi Üye
Tepki
22
Üzgünüm kardeş parça parça satamıyorum Bisiklet Karşıyakalı arkadasıma satılmıştır..
iyi pedallamalar dilerıim.