İzmir

Scudo
Tepki
6
bu günki şahin tepesi turumu istenmeyen sebepden ötürü iptal etmek zorunda kaldım fakat yarın cevikbirdeyim

İSMAİL POLAT

Daimi Üye
Tepki
48
@sadık öztürk

arkdaşlar bu saat konusunda bir karara varamadık.Yarın 19:00 çevikbir yapalım.( Maksimum 10 dk. bekleme süresi)Bilmem uyar mı?

OzzYMKL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
@İSMAİL POLAT

İsmail Abi parkura çıkacaksak geç olur saat 19.00 o zaman parkura çıkmayız normal gider geliriz yine.

styli

Üye
Tepki
17
arkadaşlar ne taraftan gidiyorsunuz yüksek ihtimal tınaztepe yolundan değilmi.. ben bucakoop.ta oturuorum size burdan katılırım???

OzzYMKL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
@styli

Evet tınaztepenin yanından gidiyoruz.Eğer 10 dakikada bekleme süresi olursa saat 19.15-20 arası oradan geçeriz.

• Beğen
Tepkiler: Raven_35

styli

Üye
Tepki
17
tamamdır ben size yukarıdan katılırım kız yurdunun oradan....

Tepki
26
Selam arkadaşlar ben de Çiğli den Anıl. Bugün Salcano Igman aldım ve bisiklet dünyasına tekrar bir giriş yaptım. Turlara ve gezilere severek katılmak isterim. Herkese tekrardan selamlar

İSMAİL POLAT

Daimi Üye
Tepki
48
Arkadaşlar bu akşamki turumuz güzeldi.Sizin gibi genç arkadaşlarla tanışmaktan,bir şeyler paylaşmaktan çok mutlu oldum...
Bundan sonra da kararlaştırdığımız gibi her SALI ve CUMA akşamı Buca- Kaynaklar ; Buca - Belenbaşı turumuza tüm bisikletçi arkadaşları bekleriz.
Toplanma yeri: 18:30 da ÇEVİKBİR meydanı...

• Beğen
Tepkiler: styli

serhan aktaşgül

Aktif Üye
Tepki
41
Size kazasız belasız turlar diliyorum arkadaşlar.Bugünde belli oldu ki çok istediğim gruba katılma olayını saat problemi yüzünden gerçekleştiremiyeceğim.

styli

Üye
Tepki
17
aynen öyle İsmail abiye katılıyorum gerçekten çok güzel bi tur oldu.. bir takım eksikliklerim olsada :D umarım bacaklarım daha hızlı ısınır.. şimdilik tek temennim bu :D

Tepki
2
ben Erman Tercan , bornova evka-4te oturuyorum,

bisikletim Carraro DAYTONA 435, turlara katılmak isterim,

bol pedallar... :vroam:

ozan ulutaş

Aktif Üye
Tepki
27
Gerçekten eğlenceli bir tur oldu. Katılan herkesin ayaklarına sağlık. Umarım sayımız her turda giderek artar.