İzmir

İSMAİL POLAT

Daimi Üye
Tepki
48
Göztepe iskelede de bitiyor yanlış bilmiyorsam.Ordan da gruplar farklı farklı turlara çıkcaklar...

Scudo

Canturk Sabaner

Aktif Üye
Tepki
32
uzun zaman önce(2009 eylülü) bucada toplanan bir sürü arkadaşlarımız vardı,ancak yapılan bazı gereksiz yaptırımlardan dolayı bu forumu terk ettiler ve terk etmekte de haklılardı.. insanlara burdan ulaştıktan sonra bucada ki insanlarla tanışmaya çalışın, öncelikle karşı bisiklet oluşumunda olanlara, bir kere belenbaşı yolunda gözlememe yememize rağmen kanım çok ısınmıştı onlara bisikleti seven ve duyarlı insanlardır dolaşırken keyif alırsınız onlarla benim tahminimce..

İSMAİL POLAT

Daimi Üye
Tepki
48
Buca grubu mu ?
Sanırım bir kaç arkadaş Foça Kozanbeyli ye gidecek.
Toplanma yeri:08:30 karşıyaka iskele hareket.

Tepki
6
bucalı arkadaşlar bari yarın okey oynayalım ne dersiniz? tavla satranc ta biliyorum illa okeyle sınırlı kalmayız :)

styli

Üye
Tepki
17
arkadaşlar p.tesiden sonra izmirdeyim kısmetse sonra ver elini turlar.

Tepki
0
hepinizi tanıdığıma memnun oldum.. ben eskişehirliyim... adım sina... ama şu an izimir karşı yaka subay astsubay lokalinde askerlik yapıyorum...bisiklete yaklaşık iki buçuk aydır binemiyorum..sizinle antrenman yapmak istiyorum ama bisiklet kiralamam lazım.3 haftada 1 çarşıya çıkıyorum.. yardım edebilirmisiniz.

Asmirk

Forum Demirbaşı
Tepki
1.206
@kamil sina şentürk

Hafta içleri saat 20:00 de salı ve perşembe akşamaları karşıyaka vapur iskelesinde toplanıyoruz katılabilirsiniz.