İzmir-Yeni Foça-Eski Foça-İzmir 170km

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Çok güzel bir gezi olmuş. Kevser'in dediği gibi "Haydi gidiyoruz" gezilerine bayılıyorum. Güzel manzaralar için çok teşekkürler..

Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: semihcelikoglu
Scudo
Tepki
6
Yavrum benim be!
helal olsun kuzencim...
tebrik ediyoruz ilke'yle...

Akyaka'ya da inşallah beraber gidicez.
yalnız ben Yavuz'dan daha fazla süredir binmiyorum bisiklete biliyosun:D

unlu

Daimi Üye
Tepki
147
OOO çok güzel bi gezi olmuş heralde burdan öyle gözüküyo fotolarda çok güzel biz de iki arkadaş her hafta sonu yaklaşık 100 km yapıyoruz.bisiklete binmek inanılmaz zevkli bişey.sizin foçada olduğunuz sıralarda bizde inciraltında dağa çıkmıştık 120 km yaptık o gün.eee size daha nice geziler isterseniz mesajlaşalım...unlu_gokhanfb@hotmail.com

• Beğen
Tepkiler: semihcelikoglu

zuvaymamy

Üye
Tepki
1
Meraba arkadaşlar.Yanda fotom olmasada o yukarıdaki cahil cesaretli arkadaş benim...Öncelikle benimde burada olmamı sağlayan semihe çok teşekkür ederim we ayrıca ona burdan bir söz wereyim bisikletle gitmek istediği heryere gelmeye hazırım....
ilk başta çok zorlandım açıkçası we daha ikincisii bile yapmadım bu gezinin.ama kendime güven duymadanda edemiyorum.Nasipse daha bolcana geziler yapmak fotoraflar çektirmek yeni yrler görmek adına bütün bisiklet gezginlerine selamlar olsun....
Bizim foça turumuza ilgi gösteren herkese bende çok teşekkür ederim.Başta tabii semih kardeşim sana bu teşekkür....

zuvaymamy

Üye
Tepki
1
Meraba arkadaşlar.Yanda fotom olmasada o yukarıdaki cahil cesaretli arkadaş benim...Öncelikle benimde burada olmamı sağlayan semihe çok teşekkür ederim we ayrıca ona burdan bir söz wereyim bisikletle gitmek istediği heryere gelmeye hazırım....
ilk başta çok zorlandım açıkçası we daha ikincisii bile yapmadım bu gezinin.ama kendime güven duymadanda edemiyorum.Nasipse daha bolcana geziler yapmak fotoraflar çektirmek yeni yrler görmek adına bütün bisiklet gezginlerine selamlar olsun....
Bizim foça turumuza ilgi gösteren herkese bende çok teşekkür ederim.Başta tabii semih kardeşim sana bu teşekkür....