İzmir Üçyol yol tarifi..

Tepki
0
Merhaba arkadaşlar, İzmir Üçyol'dan sahile bisiklet ile en uygun hangi yoldan inilir ve tekrar hangi güzergah üzerinden çıkmak gerekir yardımcı olursanız sevinirim.

Scudo

d.engin

Üye
Tepki
8
Bisiklet
Salcano
ben uçyol metrodan ana caddeye paralel giden bir yol var ordan aşağı devam ediyorum adını bilmiyorum bir cami ve tansaş çıkıyor karşıma oradan aşağı sallanarak poligon deresi diye bir yere iniyorum.ordan sonrası kolay zaten. çıkarken asansör ile çıkıp kalan merdivenleri elimde çıkıyorum

Tepki
0
Asansör'den sonra merdivenlerde bisikleti taşıyarak çıkartmak benim için pek uygun değil, Bozyaka'da oturuyorum, yokuş çıkacağım için çok yorucu olur..

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
ben genellikle hatay nokta'dan denize doğru yokuş aşağı iniyorum.. dönerken de poligon-amerikankoleji-hakimevleri-hatay şeklinde anacaddeden dönüyorum, aralıklarla iki tane tırmanış sözkonusu oluyor ama çok yormuyor

d.engin

Üye
Tepki
8
Bisiklet
Salcano
@Işılay Gündaş

tabi herkesin performansı bir değil birşey diyemem.ben hem kendi hem eşimin bisikletiyle o merdivenleri çıkıyorum:). yukraı çıkmak için ikiçeşmelikten tırmanabilirsiniz

Atahan Eker

Daimi Üye
Tepki
461
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Betonyol'dan inip çıkabilirsin

K.Burak

Daimi Üye
Tepki
103
Bisiklet
Giant
Ben varyanttan iniyorum.

Snr U

Forum Demirbaşı
Tepki
1.230
Bisiklet
Mosso
yolu uzatmam sorun olmaz diyorsan eşrafpaşa çankaya gümrük konak yapabilirsin...

dufpanla

Bisikletli Gezgin
Tepki
82
Bisiklet
Lapierre
konu baya geride kalmış ama bilmeyenler faydalansın diye yazmak istedim. Hatay-Üçyol-Yeşilyurt civarı oturanlar sahile inişlerde dik yokuş istemezseniz Nokta karakolu yanından Hatay tekyön dediğimiz yolu aşağı iniş ve çıkışlarda kullanabilirsiniz. Ortalama 1 km uzunluğundaki yol aşağı rampa şeklindedir ama dolaştığı için özellikle sahilden yukarı eve çıkışlarda kolay parkurdur. Bunun dışındaki parkurlar dik yokuş yada merdiven şeklinde.