İzmir Sasalı Doğal Yaşam Parkı Bisiklet Turumuz Videosu :)

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Enyalios tarafından paylaşıldı.

1. Enyalios

Enyalios Yeni Üye

Bayadır bisiklete binemiyordum İzmir'de olmadığımdan iyi oldu bu tur. Arkadaşlarımla amatör olarak çekmeye çalıştım kesit kesit turu ve parkı umarım beğenirsiniz. Full hd 1080p İzleyiniz :)
    İyi seyirler dilerim..

Tur fotoları için
    https://www.facebook.com/enyalioskg...43991398746.1073741848.100005494415700&type=3

Tur Videomuz için.

[video=youtube_share;JVgOdiWSAbg]http://youtu.be/JVgOdiWSAbg[/video]

2. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
    Ah bır de Kasklar takılı olsaydı... :)

Enyalios

Enyalios Yeni Üye

Caddeye çıkmadığım sürece kask takmıyorum yol boyunca bende kask vardı o da kamera kasktaydı , tehlikenin farkındayım tabikide.

4. Hamit E.

Hamit E. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    alaybeyden sasalıya kadar özellikle bostanlıdan sonra çocuk çoluk ve insan olarak azalan düz güzel bir yol. sadece su arıtmanın orda siyah kırçıllı bir köpek var :D pusu kuruyor bazen şerefsiz.

5. Murat Alaaddinoğlu

Murat Alaaddinoğlu Aktif Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    bu konuyu silebilirmiyiz yanlıslıkla eski hesabımdan girmişim.

İlginizi Çekebilir

Wind_Tunnel_Drafting_1024x1024.jpg
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
upload_2016-4-29_9-12-48.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
1.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...