İzmir Sağlam Pedal Ekibi - Hafta Sonu Programı

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
dostlar ben bu hafta sonu pazar (29,04,07) saat 9 da kararlaştıracağımız bir yerlerde buluşup urlaya gidelim orada dinlenip basketbol oynayalım . isteyen mayosunu getirsin şöyle bir denize girsin .
sabahta 5 tl lik harika bir kokoreç ziyafeti çeklim
saat 14.00-14.30 gibi dönelim derim (evde bulaşıklar bekliyor da:D )

fikri gelen buraya yazsın.:)
ama giden herkes davetli öyle hızlı giden yok .
başak bir program da yapabiliriz yol da olur ,tırmanışta yapa biliriz . grup nasıl isterse

Not : bundan sonra her hafta sonu programımızı buraya yazacağız katılmak isteyen buraya yazabilir. :rolleyes:

kask şart . kesinlikle kasksız hiç kimseyle yoltultulmaz . eldiven gözlük tercihan olsa iyi olur dizlik dirseklik sırtlık omuzluk kulaklık burunluk parmaklık:p . kazalara karşı korumalık neyiniz varsa getirin yorulunca ben taşırım ..
yalnız gözlük ve eldiveni olmayanıı yol boyunca maytaplarım haberiniz olsun;)

Scudo

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Hakan'cım merhaba
Senin konuyu buraya ben taşıdım. Çünkü açtığın yer, yapılmış, bitmiş gezi ve turların yayınlandığı topicti.

Ahh bizde olacaktık, orda ki, hep beraber basacaktık pedallara. Urla da süperdir bu mevsimde. :p

Alpay a bence, dizlik, dirseklik, hatta çift kask takmasını şart koş . ayrıca da bence sırtına paraşütte bağlayalım derim. Yolun bittiği yerde uçurum filan olursa, hiç olmazsa paraşütü açıp yumuşakça iniş yapar. :eek:

Onada gene burdan geçmiş olsun diyorum.
Birde öne bakmayana ceza ver diyorum Hakan'cım. :D

Sevgi ve selamlarımla.

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@blanca

biz herhalde narlıdere şehitliğinin önünde saat 7.30-7.40 gibi buluşuruz oradan motise gider oradada bekir ve kaan la buluşup engeç 8.30 da konak iskelesinde oluruz .. şimdilik program başlangıç bu ama gerisini bende bilmiyorum alpyaın programı o daha iyi biliyor ...
değişiklik olursa buradn yazarım

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
yarın saat 7.30 gibi göztepe köprüden çıkıcam seferihisar kavşağından içeriye dönüp kavacık yolundan radar yapıcam.belkide ilk köyden geri dönerim belli olmaz gelmek isteyenleri beklerim( not : tempo düz yolda 35-40 olur )

gencizmirli

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Merhabalar Hakan abi 06,05,2007 Pazar günü tur yaptınız mı? Biz ilgilenemedik hiç.Hafta içi de kendimizi fazlaca yorduk ama bu hafta sonuna saklıyorum artık enerjimi inşallah beraber güzel bir tur daha yaparız sizlerden haberler bekliyoruz iyi akşamlar...
Deniz....

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
sevgili dostlar 20.05.07 pazar sabahı saat gelen olursa narlıdere şehitliğinde saat 07,30 buluşmak üzere toplanıyoruz seferihihar yolundan güzelbahçe payamlıya tırmanıp oradan radar ve duruma göre alionabaşı deresinden aşağıya ineceğiz gelmek isteyenlere duyrulur.:) stresssiz çıkıyoruz ;) .
zaman zaman hızlanan ama mutlaka bekleyen çok keyifli bir ekibimiz var :D gelmek isteyen herkesi armızda görmekten mutluluk duyarız:) .
buradan yada özelden bana yada alpay'a ulaşabilirler ..

not: kasksız gelinmez.. eldiven ve gözlük olursa çok iyi olur . :)

• Beğen
Tepkiler: kalkmazdüşmez

rochas

Daimi Üye
Tepki
181
Eşimi kandırabilirsem gelmek isterim :) şuan kendisi öğrenme aşamasında olduğu için henüz tur yapabilecek durumda değil, Birde narlıdere nerede onu bile bilmiyorum ama öğrenirim biryerlerden artık :D (umarım çok uzak değildir..)

Ek : İzmir'de yeni olduğumuz için pek biryer bilmiyoruz, Arada sanki Konak lafı duydum işte orayı biliyorum! :) eğer bana kolay bulabileceğim biryer söylerseniz çok sevinirim. Tam söylediğiniz saatte orda olurum..

rochas

Daimi Üye
Tepki
181
Çok özür, çok yakın bir arkadaşımın eşi doğum yapmış, dolayısıyla istanbula gitmemiz gerekiyor, inşallah bir sonraki haftaya :)

herkese iyi eğlenceler!

• Beğen

gencizmirli

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Tur iptal bende yeni alpay abiden öğrendim çok yağmur yağacakmış tahminciler yanılmaz ise:)
Diğer hafta beraber olmak dileği ile..
Birde rochas İzmir i bilmiyorum konağa gelebilirim yazmış.Bereber katıldığımız turlarda Konakta buluşup oradan ekibe katılabiliriz.Benim için sorun olmaz.
İyi geceler iyi sürüşler:)

• Beğen

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@gencizmirli

deniz bu gügün hava inanılmaz güzeldi .. çok kötü kaçtı .ben şöyle kısa yollu bir tırmanış yaptım ama kesmedi valla .. haftaya hep birlikte inşallah buradan yazarım .

• Beğen
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.