İzmir Radar İnişi - Video

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
Her ne kadar kamerayı devirecek kadar yol bozuk olsa da sık sık çıktığımız, sevdiğimiz bi parkurdur :) Parkur aslında 18 km civarında. Ama arkadaşım dizinden ameliyat olduğu için daha fazla zorlayamadı ve 10. km'de inmeye başladık. Farkedilmese de karşıdan, yön değiştirdikçe de bi anda yandan gelen oldukça sert bi rüzgar var bu bölgede. Hele kışın çıkarsanız, daha yukarlarda 70 km ile inerken rüzgardan dolayı kendinizi bi anda uçurumun 15 cm dibinde bulabilirsiniz :)

Bilgisayarım sağolsun Adobe Premiere'i çalıştıramadığım için güzel bi montaj yapamadım. Yine de video oynarken Rainbow - Wolf To The Moon, ardından Rainbow - Light In The Black'i açarsanız tadından yenmez :)

Scudo

Ekrem Yılmaztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
477
Bisiklet
Cube
güzel video olmuş,yolu görünce de sizi tebrik ettim. çok kötü bi zemini varmış elinize ayağınıza sağlık

• Beğen
Tepkiler: Berk Mercancı

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
Yok yau benimki bişey mi, Izmir'de daha kendilerinden çok şey öğreneceğim kişiler var, birçoğu forumdan zaten :)

Dediğim gibi çok rüzgar olduğundan fazla hız yapamadık ama inişte en yüksek 69'u görmüşüz, onun haricinde virajlı kısımlar genelde 40 altı üstü oluyor. Km saati de takmadığım için kadraja alma gibi bi şansım yok maalesef...

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
@yucel gulesenoglu

Oradan çok bahsettiler ama henüz gitme fırsatım olmadı maalesef. Çok rüzgar alan bi yer mi radar gibi ?

yucel gulesenoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
360
Bisiklet
Pinarello
@Berk Mercancı

ben çıktığımda fazla rüzgar yoktu..

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
@yucel gulesenoglu

Oraya da çıkarız bi gün yolcular toplanıp. Bi video da orda çekeriz :)

Enes Gürel

Aktif Üye
Tepki
69
Bisiklet
Bianchi
yarısına kadar izleyebildim ben bunu izlemeye tırstım sen bunu nasıl sürdün :D çok ilginç :D mtb aldıgım için kendimi tebrik etmek istiyorum :)

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
@Enes Gürel

Çok zevkli bi olay denemeni öneririm :)

Artık Yok

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Çukurköye bir kez çık ve in bir daha radara uğramazsın berk titreşimsiz net bir çekim imkanı yalnızca çukurköyde :)
Yalnız parkura ulaşana kadar belirli aralıklarla sıkıntılar var bunları istemesek de göze alıp gidiyoruz arada

• Beğen
Tepkiler: Berk Mercancı

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
@ReşitÇağırgan

Yakın zamanda yapalım abi. Facebook'tan yazdım