İZMİR KARŞIYAKADA OTURAN BMX,HAREKETciler gelin tanışalım

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında karsiyakali tarafından paylaşıldı.

1. karsiyakali

karsiyakali Yeni Üye

Seviye:
    ARKADAŞLAR BEN İZMİRİN KARŞIYAKA İLçesinde örnekköy mah. oturuyorum yukarı tarafta teniskortların yanı ,yamanlar kolejininde arkasında....
    bildiğiniz gibi ksk de veya izmirde bmx çalışma alanları kısıtlı bi mavişehirde sahilde var akşamları 6-10 arası orda olursanız zaten hareket falan yapan birini görünce tanışma ortamı olur ....
    ayrıca isim,yaş ve bisikletin türünü yazarsanız sevinirim(marka değil :S tür )

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-15_10-56-13.png
Andrew Coggan CTL'in ne anlama geldiğini bir paragrafla açıklamış. Güzel de açıklamış: "CTL sadece ürettiğiniz gücü arttırmakla kalmaz, aynı zamanda "antrenman yaptıkça daha fazla antrenman...
IMG-20170327-WA0008.jpeg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
58a53c7-kingston-university-21f4138-.jpg
İngiltere'deki Kingston Üniversitesi'nde yapılan bir araştırmaya göre her gün siyah (bitter) çikolata yemek atletik performansı artırmaya yardımcı oluyor. Çoğumuzun bildiği gibi pancar suyu...