İzmir-Karşıyaka İki adet bisikletim daire kapısının önünden çalındı.

Scudo
Tepki
72
Arkadaşlar güzel haberler geldi. Union marka olan elektrikli bisikletim dün gece bulundu çok şükür.? Darısı diğer bisikletin ve bisikleti kaybolan çalınan tüm arkadaşların başına olsun. Acayip sevinçliyim destek olan herkese teşekkür ederim?

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.203
Bisiklet
Specialized
@SpeedHunter

12mm'den daha kalın ve sertleştirilmiş çelikten yapılmış zincirlerin demir makası ile kesilmesi çok çok zor.

@Desert Fox

"Pilli testere" dediğiniz aletin ne kadar gürültü çıkardığının farkında mısınız? 5 kiloluk alet taşıyıp o kadar gürültü yapmayı göze alan birisi için çoğu çelik kapı da büyük bir engel değildir. Ne yapalım, bisikletlerimizi banka kasasına mı koyalım?

• Beğen
Tepkiler: Gökay Akçay
Tepki
72
Sağolun. Polis arkadaşların titiz çalışmaları sayesinde bulundu. Güvenlik kamerası görüntülerinden yola çıkarak adım adım ilerleyerek çok özverili bir şekilde çalışarak sonuca ulaşmış arkadaşlar. Bisikletin bulunmasında büyük emeği olan Sedat kardeşim ve ekibine çok çok teşekkür ediyorum. Emniyette böyle işini hakkıyla yapan emek harcayan arkadaşların hala var olduğunu bilmek insanı mutlu ediyor.

Gökay Akçay

Forum Demirbaşı
Tepki
1.869
İsim
Gökay Akçay
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Efe Aydınlı
Efe Bey çok sevindim darısı diğer bisikletin başına tüm forumun iyi niyetleri sizinle merak etmeyin

• Beğen
Tepkiler: Efe Aydınlı