İzmir-İstanbul turunda bisikleti çalınan Fatih arkadaşımıza yardım edelim.

ArzawA

Üye
Tepki
6
Arkadaşlar merhaba,

Biraz önce bisikletimle eve geldim duşumu aldım .Hemen foruma girdim. Fatih in başına gelenleri okuyunca çok üzüldüm. Bizimde başımıza gelebileceği hissi cidden yüreğimi dağladı.

Arkadaşımızın bisiklet yaşamına devam edebilmesi bizim desteklerimizle mümkün olabilir. Arkadaşımızın elinde boşta bir kadro varmış. Eğer elinde fazla komponentler olan arkadaşlar yardım etmek ister, fazlalık malzemelerini Fatih e destek için verebilirse, arkadaşımızın acısını birazda olsa hafifletebiliriz. Böylece bisiklet severler arasındaki bağlılığıda pekiştirmiş oluruz.

Bakalım neler yapabiliyoruz...

Arkadaşlar duyarsız kalmayalım.

Fatihe ilk yardım benden. Bisikleti toparlamasında ona yepyeni bir çift dış lastik hhediye edeceğim...

Sıra sizde....

• Beğen
Tepkiler: Murat CER ve dilek
Scudo

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Bütün bisiklet seven elinde kıyıda köşede durupda kullanmadığı parçası olan arkadaşları Fatih arkadaşımızın bisikletten kopmaması (ki bilenleriniz mutlaka vardır kendisi İzmir İstanbul turları ve uzun yol performansıyla meşurdur) için bir araya gelelim...

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Elimde pek performans beklemenin anlamsız olacağı, Bianchi Orion'dan çıkan SR Suntour maşa var. Bisiklet sever birinin bir tebessümünden daha değerli olamaz ya ;). Aynı zamanda aynı bisikletten çıkan gidon boğazı ve gidon da duruyor. Hafif parçalar değiller, aluminyum bile olmayabilirler ancak en azından bisikletin toplanıp ayağa kaldırılmasında önemli olabilirler. Herhangi bir karşılık tabi ki beklemiyorum. Bir dostu sevdiğinden ayrı koymayalım, onun mutluluğu yeter bize :)

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Düşündükçe birşeyler daha çıkıyor :). Bende bir de ayna kol var. Shimano 24-34-48 gibi bir şey sanırım :). Onu da bir dost için saklamıştım, bugün lazım olacak günüymüş :).

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Çok sağolasın Halil kardeşim, 48diş tam yolcuya göre zaten.
Bunları biraraya getireceğimiz yeri Çağrı size bildirir.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Ne demek Fatih :). Çağrı'yla konuşuyorum zaten şu an. Bu hafta içi Çarşamba veya Perşembe elinde olur hepsi :)...

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
fatih kardeş ben ilker beni tanırsın belgrad antreman yarışlarına berabae gitmiştik senin arabayla kackarda buluşup hani ben kamyonla gelmiştim fiyakamız bozulmasın diye soınra senin arabayla gitmiştik hatırladınmı neyse sana gecmiş olsun şu an elimde shımano c050 aynakol
c050 orta attırıcı
shımanoaccera vitesfren kolu 27 vites
shımanokaset dişli 27 bunları nezaman istersen verebilirim yeterki sen morelini bozma birde vereceğim parcalar her ay dolaptan cıkarır bakımını yaparım sağlam temiz kullanılır durumda bunları saklıyordum uzun bir tura cıkarsam lazım olur diye kısmet degerli arkadaşı fatihinmiş
güle güle kullan yine caldır yine toplarız be önemli olan kardeşlik beraberlik gerisi yalan

• Beğen
Tepkiler: ismailofli

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Merhaba ilker abi, tabi tanıdım, sen de arabasına bindiğin kişiyi unutmaman ne güzel.
Yazdığın parçalar da tam ihtiyacım olan eksikler, bunları ayın 20sine kadar (ne kadar erken olursa o kadar iyi tabi) Kızıltoprak Kaçkar'a getirip not bırakırsan çok sevinirim abi.
Çok sağolasın şimdiden.
Birkaç eksik daha kaldı, bisiklet ayağa kalkacak gibi

İLKER TAŞ

Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott

tabi fatihcim sen birde eksik olan parcaları söyle onlarıda temin edelim

İLKER TAŞ

Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott

birde bir ara buluşalım dertleşiriz senle morelini yerine getiririm hatta al ben mtb yi senden değerlimi

İLKER TAŞ

Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott

ilavaeten bunlara uyumlu zincir ve birde far var sağlam aydınlatır ve göbek orta karemilli aynakolun göbeği ya sanırım bisikleti topladık

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
sağolasın abi, sanırım şimdi son duruma göre eksik olarak sele, sele borusu, sele mandalı, fren bacakları kaldı.
Tekerler galiba izmirli dostlarımdan, en azından tekerler hariç burda toplansaydı, derli toplu halde otobüse koyar götürürdüm.
Allah sizden razı olsun arkadaşlarım.

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Fatih, eğer hala eksik ise, benim de annemde duran fren ayakları olması gerekiyor. Onlara bakayım. Eksikmi değilmi diye bana mail atarmısın.

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
abi maalesef pompa, çok işlevli anahtar takımı, kask vb her tür eşyam da gittiği için "eğer fazla ve kullanılmıyorsa" alabilirm.
Fren bacakları, sele ve pompayi alabilirim, tekrar sağolun dostlarım

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Bisikleti toplamaya ne zaman başlayacaksınız. Bende ona göre anneme gidip aramaya başlayayım. Pompamda ihtiyaç fazlası olduğu için problem yok.

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
bisikleti birkaç gün içinde toplarız sanırım, ama tamamı izmirde toplanacak, tekerler ordan gelcek sanırım.
20sinde izmire döneceğim, bu tarihten önce ne zaman size uygun olursa k.toprak kaçkara getirebilirsiniz.

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193
Fatihcim. Trek 4500 den cıkmıs selem var orjinal. Ayrıca trek 4500 u alırken hemen ustunden cıkarttıgım yerıne yol lastıgı taktırdıgım orjınal trek 4500 dıs lastıkler var 2 adet sıfır daha yere basılmamıs. Gercı her ıkı aletıde veren var sanırım. Ama olurda sele yada dış lastikte bir sorun olursa bende mevcut hemen 1 gunde kaçkara bırakırım. Bana haber ver yeter.

Barbaros.

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
sağolasın Barbaros'cuğum,
evet 27.2 sele borusu dışında bir eksik kalmadı gibi, eğer Behçet abi seleyi getiremezse sana haber veririm.
Bir güzel haber vereyim;
İstanbul'daki bisikletçi arkadaşlarımdan Tolga Gürgün, bana idareten eski yol bisikletini hediye etti.
Hatta İzmir'e dönüşü Tolga abiyle beraber yol bisikletleriyle düşünüyoruz.
Tabi farklı kategorilerde bindiğim için yol bisikleti uzun turlarda işe yarayacak, ama arkadaşların yardımıyla toplanacak mtb ise asıl bisikletim olacak.
Çünkü şimdiye dek hep mtb kullandım, araziye de giriyorum, xc yarışlarına da katılıyorum, akrobasi de yapıyorum vb.
İstanbul'dayken de bisiklete binebilmek beni ayrı mutlu etti dostlarım.