izmir den calınan sd771

aslimdayok

Üye
Tepki
5
sd771 modeli
amortisor axon s rl
shimano xt7 arka attırıcı
on attırıcı shimano deore
pedal kolu deore
siyah ufak boynuz
v brake fren
sram x5 vites kolları
speed juicy fren kolları

izmir bornova metrodan """ herkesin gozu onunde calınmış ,bilerek kalabalıgın bol oldugu yere koydum ama""""

izmirde gorenlerin mesaj atarlarsa sevinirim

Scudo

Genar Batur

Forum Bağımlısı
Tepki
254
Bisiklet
Mosso
arkadasım çok büyük geçmiş olsun. bisikletin bir resmi falan var mı yada hangi renk sedona sd-771 söylersen gördüğümüz yerde bisikleti alırız

aslimdayok

Üye
Tepki
5
@Genar Batur

teşekkur ediyorum:)
siyah renk

hdd bozuldu ama resimleri bulmaya calısıyorum :(

aytacaksoy

Daimi Üye
Tepki
384
geçmiş olsun.görürsek hemen alalım hırsızın elinden bisikleti..

fastest

Aktif Üye
Tepki
8
geçmiş olsun hocam siz ziraat fakültesine geliyor muydunuz

fastest

Aktif Üye
Tepki
8
tamamdır hocam biliyorum sizin bisikleti inş. denk gelir

solamare

Daimi Üye
Tepki
156
eğer hırsız narlıdere veya çeşmeye kaçmışssa bende bu bölgelerde bakıcağım arkadaşım geçmiş olsun

funq

Forum Demirbaşı
Tepki
332
Bisiklet
Geotech
ben de görmüştüm birçok kez sizi okulda, aklımda olsun

ufuk uslu

Üye
Tepki
3
arkadasım sıteye yenı uye oldum ve sıze hemen soylemek ıstedım. bisikletiniz 2 haftadır pazar gunlerı bıt pazarında 250 tl ye satılmaya calısılıyor. ben bısıkletın 1000lıranın ustunde oldugunu bıldıgımden almaya yanasmadım ama emınım sızın bısıkletınız. hatta on masa kılıtlı we uzerınde axon cıkartması war. umarım bu hafta gıder we bulursunuz bısıkletınızı yardımcı olabılecegım baska bı konu olursa bana ulasabılırsınız ufukuslu84@hotmail.com tekrar gecmıs olsun umarım bısıkletınızı alabılırsınız.

Tepki
0
merhaba öncelikle geçmiş olsun
benim de 3 bisikletim apartman boşluğunda zincirleri kırılarak çalındı ve bir gören yok.butarz çalıntılar nerede satılır bilirmisiniz

funq

Forum Demirbaşı
Tepki
332
Bisiklet
Geotech
aman eğer öyle bir yerde bulursanız efelik yapmayın polisle gitmeye çalışın :(

ext-sport

Üye
Tepki
5
benim hardrockta çalındı ama bursada hırsızın binmeye yemiyo şu sıralar hiç göremiyoruz bu sıralar çok arttı hırsızlılar .. bisiklet kitliydi umarım ama benimki kitliyken gitti polise bildirin. bulunması uzun sürecek gibi

caner ünsal

Forum Bağımlısı
Tepki
485
Bisiklet
Scott
@DİNÇER ÇELİK

5 sene önce apartman görevlimiz çalınan bisikletini İzmir-Çankayadaki bit pazarından tekrar satın almıştı. Bisikletini gördükten sonra İlk önce gittiği karakoldakiler o kadar lakayt ve bezdirici davranmışki adamcağız kahrından kısıtlı maaşı ile gidip bisikleti satın almış.
Çankayadaki bit pazarı genelde pazar günleri hareketleniyor , bir de basmaneden bornovaya gelirken hemen sağdaki alana haftada 1 gün kurulan bit pazarı var. büyük ihtimalle burada da çalıntı eşya satılıyordur.

ufuk uslu

Üye
Tepki
3
arkadaşlar benim bahsettiğim bit pazarı pazar gunleri eskiden dericilerin olduğu yeşildere yolunun alt kısmında, bucadan yesıldereden tepecık yonune gıderken sağ tarafta görmemeniz imkansız hepınıze bol şans.