Satıldı İzmir' de GT Slammer satılır .. (mavi beyaz)

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında afakanery tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. afakanery

afakanery Yeni Üye

Seviye:
    Beyler ben izmirde oturuyorum karşıyaka alaybeyde vede bu kış aldığım gt slammer ı satmak istiyorum .Sebebi ise bütün arkadaşlarımda kaykay var, hem bende bmx den hevesimi aldım sayılır.Bmx de bi kez ağır düştüm arka jant 1 - 2 yerinden hafif yamuldu küçük parmağımın ucu kadar felan boyası felan sapa sağlam cillop gibi duruyo balkona koymuyorum hep evimde . Bmx imi İstanbuldan getirttim x4tunne den . 350 Euro ya aldım şimdide 500 tl istiyorum ilgilenen olursa detaylı resimler çekebilirm ..:in:

İlginizi Çekebilir

upload_2016-5-10_14-56-31.png
İki hafta önce yol grubuyla buluştuğumda benim yaşlarda Serdar adlı bir arkadaşın bir iki ay önce koroner bypass ameliyatı olduğunu öğrendim. Doktorunun tavsiyesi üzerine sahilde çok düşük tempo...
4.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
3.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.