İZMİR de 2 mart da pazar turu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında unlu tarafından paylaşıldı.

1. unlu

unlu Kıdemli Üye

Seviye:
    bazı bildiğim yerlere baktım 2 mart pazar günü tur var mı diye ama hiçbir organizasyon göremedim.geçen hafta bisiklet derneği ile gitmiştik fakat bu hafta bisiklet derneğinde de mart ayı programı hazırlanıyomuş.
    kısaca;
    2 MART PAZAR gününe biryere söz vermediyseniz benimle çıkar mısınız:D (mecazen) fikri olan varsa biyerlere takılabiliriz bu pazar diyorsanız söyleyin.veya o gün bi tur varsa bilmediğim beni aydınlatın, düşünmekten içim karardı :rolleyes:

Ali Hekimoğlu bunu beğendi.
    unlu

unlu Kıdemli Üye

Seviye:
    tel: 0554 241 11 12

Ali Hekimoğlu bunu beğendi.
    unlu

unlu Kıdemli Üye

Seviye:
    pazar bi fikriniz yoksa URLA yapalım derim uyan var mı???

unlu

unlu Kıdemli Üye

Seviye:
    ilan günceldir

İlginizi Çekebilir

upload_2015-11-18_17-9-12.png
Canyon Strava'daki son 30 aktiviteni inceleyip, sınırlarını zorladığın bir aktiviteyi bulup, ödülü 'Canyon Exceed CF SLX' olan bir yarışmaya da dahil ediyor. Strava kullananlar, beklemeye gerek...
1.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
upload_2016-11-16_14-35-2.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...