İzmir BSD ile Sasalı gezisi ve sonrası

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Geçtiğimiz Cumartesi günü İzmir BSD’nin halk gezisi vardı.Bilgi olarak Bostanlı iskelesinden Karşıyaka iskelesine binileceği yazınca (3km) biz de hemen atladık, gittik.Fakat tur planı değişmişti ve Sasalı köyüne bineceğimizi öğrendik.Bizim için daha iyi, çünkü mesafe uzuyor J

Sasalı’da çekilmiş fotolar için daki gezi fotoları bölümüne bakabilirsiniz.Bunlar da bizim karelerimiz.

Burada Sasalı köyünden dönüşümüzü görüyorsunuz, herkes performansına göre gruplara ayrıldı.Bu da bizim ekip;

(link)

Sasalı dönüşü, Bostanlı’da kaldık ve orada birşeyler yedik.Tabi yediklerimizi eritme çalışmaları gecikmedi.

Umut, yeni yol bisikletini dambıl niyetine kullanıyor;

(link)

İşte bu kadar hafif bir bisiklet ! Uçtu uçtu, Ata bike uçtu ;

(link)

Burada antrenörü olduğum öğrencim ve sevgilim Hande bunny-hop denemeleri yaparken;

(link)

Burada ise Umut’un kardeşi Ferda da eski binici olduğunu belli edercesine yılların ardından başarılı şekilde bunny çekiyor, hem de AM (All Mountain) bir bisikletle ! ;

(link)

Orada biz kendi halimizde takılırken 2 kız bisikletli daha geldi, fakat bir sorunla (veya onlarca sorun!) uğraştıkları belliydi.Umut da hemen yardımsever bisikletçi olarak davranıp, kızların yanına gitti.Beraber yardım etmeye çalıştık.Maalesef bu tip bisikletler aldığınızda her zaman sorun çıkacağı şüphesiz;

(link)

(link)

Bakın burada kim var? J Ben de rahat durmadım ve uzun bir aradan sonra biraz bunny-hop çalıştım;

(link)

(link)

(link)

Scudo

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
oh oh millet ne güzel hoplayıp zıplıyor... elinize sağlık fotolar baya uğraştırmış olmalı..

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
evet, çekerken de, çekilirken de, pc'de düzenlerken de, internete yüklerken de emek ve uğraş isteyen, vakit alan işler :)
Fotoğrafçılıkla ilgilenince daha çok özenerek yapıyorsunuz bu işleri :)
Sizlerle paylaşmaya değer.
Toplam 50 foto var, diğerlerini de başka başlık altında yollayacağım.

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
çok güzel gezi olmuş bunny hoplardan çok güzel paykalım ve fotolar için teşekkürler

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
eglenceli bi gezi olmuş anladıgım kadarıyla.paylaşım için teşekkürler...

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Sevgili Fatih,sizler kadar bende burada fotoğraflarınıza bakarken doyarak izledim.Tek kelime ile mükemmel bir seyir gerçekleştirmişsiniz.Katılımda bulunan tün arkadaşlarımı tebrik ediyorum.
'Yapacak daha çok işimiz var.' Diyor ya bir Bilge.Evet daha çok yapacak işlerimiz var.İnsanları bisiklete aşık etmenin yollarını arayıp ortaya çıkarmamız gerekiyor.Daha çok,daha sık etkinlikler yapmamız gerekiyor.Güzel günler için bunları yapmamız gerekiyor...

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Haklısın Can abi, biz de elimizden geldikçe bu güzel varlığı (ve ona yüklenebilecek her tür sıfatı hakeden bu eşsiz aracı) herkese yaymaya çalışıyoruz.İlgi ve beğeninize teşekkürler arkadaşlar.

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
fatih kardeşim sizleri tek tek tebrik ediyorum diger insanlarada bisikleti sevdiriyorsunuz (mesala diger insanlara yardım ederek) fotoğraflar için çok teşekkürler güzel kareler çekmişsiniz :)

endy

Daimi Üye
Tepki
97
abı sızle surmek cok ısterdm yazın belkı bı gezı yaprsız sızle bulsmak ısterm:cool: : (athletic)

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Biz de çok isteriz fakat benimle bu yaz mümkün olamayacak, çünkü Nisan'dan itibaren askerim :(

endy

Daimi Üye
Tepki
97
abi o zmn askerihnı beklerız madem ole ne yapalm ama sızle kesın surmek ıstyorm..:)

(EN BUYUK ASKER BİZİM ASKER:D:D:D:D)