İZMİR-Bornova Sedona Sd-741 Çalındı!

bass

Üye
Tepki
8
Arkadaşlar selam. Ben Ege Univ tıp fak. öğrencisi Sezer Çınaroğlu.
Bugün öğlen 3-6 arası bisikletimi kimliği belirsiz kişiler Ege univ hastanesinin oradan çalmıştır.

Siyah renkli
Disk frenli
24 vites

Seri nosunu hatırlayamıyorum ama alt tarafındaki demiri siyah izole bant ile kapatmıştım. En kısa zamanda seri nosunu yazarım.

Arkadaşlar eğer birinden şüphelenirseniz lütfen 155e haber veriniz. Ben polise gerekli bilgileri verdim. Direkt o bisikletten görürseniz haber verin bize dendi biz o şahsa fatura vs sorarız dendi. Umarım en yakın arkadaşımı buluruz. :(

544 395 5217 telefonum

Teşekkür ederim..

Scudo

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Çok büyük geçmiş olsun. :( Keşke bisikleti orada bırakmasaydınız,daha öncede forumdan birkaç arkadaşın oradan bisikleti çalınmıştı.İnşallah en yakın sürede bulunur. :( Bisikletin varsa resmini koyarsanız daha iyi olur.

• Beğen
Tepkiler: bass

Ferhat Şener

Forum Demirbaşı
Tepki
562
Bisiklet
Giant
Çok gecmıs olsun forumdan benım bısıkletım calındı gecen ay:(Eger kı resımlerı varsa bısıkletın ekle bornovada oturuyorum herkese haber verırım gorurusem merak etme acım buyuk yuzunu duz duvara cevırırım:boese157: :boese157: :boese157:

• Beğen

Mustafa Özkara

Forum Demirbaşı
Tepki
454
Sezer Bey, geçmiş olsun. Umarım bulurlar dostunuzu.
Polise başvurarak en iyisini yapmışsınız. Birçok hırsızlık bu şekilde bulunuyor.

• Beğen

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
ferhat arkadaşımında çalındı ordan bulunması dileğiyle :(
bu şekilde bir yakalarsam hırsızı önceki yaptıklarımı referans alacam:D
(kayın babamın evine hırsız girmişti mahalleli ile bir stress atmıştık sormayın hırsızı linç ettik 1 ay hastanede yattı:D)

bass

Üye
Tepki
8
Arkadaşlar destekleriniz için çok teşekkür ederim. Çalıntı ilanlarına bakınca çok üzülen biriydim bir de başıma gelince çok kötü oldum ya. :(

Ferhat Şener

Forum Demirbaşı
Tepki
562
Bisiklet
Giant
@bass

resım yokmu en azından 1 tane gordugumuzde bılelım.....

• Beğen

bass

Üye
Tepki
8
@Ferhat Şener

Arkadaşlar ben sanırım resmini hiç çekmedim. Ama model bu.

http://bisikletcim.com/ProductImages/23909/B741B.jpg

Xcm maşa vardı
Shimano vitesler.
Amobea gidonu vardı.

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Şener

bass

Üye
Tepki
8
Özellikle İzmir'deki bisikletçi arkadaşlar lütfen aklınızda olsun.

Teşekkürler...

mehmet gülmez

Aktif Üye
Tepki
44
Bisiklet
Bianchi
Arkadaşlar böyle pahalı ve kaliteli bibikletleri ne kadar güvenli yere bağlasanız, iyi kilit de kullansanız kafasına koyan yapıyor. Kapımın önünden oldukça kalın kilidi nasıl yaptılarsa kesip çalmışlar. Çok cesaretliler. Hayır çalarken benim onu görme ihtimalini aklına getirmiyor. Şimdi benim de bisiklete ihtiyacım var. Sedona Borla almayı düşünüyorum yalnız önceki bisikletimi kapının önünden çalan hırsızlar böyle bir bisikleti çok rahat çalarlar. Anlayacağınız hırsız korkusu yüzünden kaliteli bisiklet alamıyorum:(

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Şener

Ferhat Şener

Forum Demirbaşı
Tepki
562
Bisiklet
Giant
@bass

Keşke çekmiş olsaydın çünkü direk gördüğümüzde renklerden yada bı yerınden cıkartabılırdık neyse ayaklar pedalda gozler yollarda zate ncarparsa bende carparım;)

Burock134

Aktif Üye
Tepki
42
bıraktığınız yerin oralarda güvenlik kamerası yokmuydu eğer varsa bakmayı denesiniz belki bi işe yarar.

bass

Üye
Tepki
8
Kamerada yok sanırım tam orayı ve en yakn çıkış yolunu çeken kamerayı sağolsun güvenlik koymamış. Dekanımıza durumu bildirdim. Artık koyarlar herhalde. Arkadaşlar alttaki zincirin vurduğu demiri bir miktar beyazımsı ince sünger üstüne de siyah izole bant kaplayarak kapattım. Bir de Sedona yazısında sanırım d harfinde küçük yuvarlak bir bölge kalmış durumda. Genel olarak onun dışında o demirin kaplanmamış hali bayğı bir nokta nokta zincirden dolayı aşınmıştı.

hill_all

Üye
Tepki
42
ege kampüsünden çalınan bisikletlere bi yenisi daha :( umarım en yakın zamanda bisikletini bulabilirsin...

• Beğen

ByAtilla

Aktif Üye
Tepki
78
Bende izmirde oturuorum gözüm bisikletlerde olacaq. Görürsem direq haber veririm polise. Geçmiş Olsun .

ByAtilla

Aktif Üye
Tepki
78
Arkadaşlar bisikletinizi dışarıda bırakmayın sırtlanın evinize çıkarın bende var 3 tane 3 ü de kendi odamda duruyor. Mal gittikten snra kıymeti biliniyor keşke eve çıkarsaydım. Ama lütfen herkez bu konuda duyarlı olsun .