İzmir Bit Pazarında Turkuaz GT

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında ertan altan tarafından paylaşıldı.

1. ertan altan

ertan altan Yeni Üye

Arkadaşlar bugün Halkapınar metronun karşısında ki bit pazarında trial-bmx benzeri turkuaz bi GT gördüm 130 liraya satılıyordu , çalıntı olabileceğini düşündüm paylaşmak istedim inşallah yardımcı olur.

2. Sedat SARI

Sedat SARI Yeni Üye

Seviye:
    Ertan bey sizinle birşey konuşmak istiyorum ama Ö.M atamıyorum 50 mesajım olmadığı için...Msn adresinizi veya Facebook adresinizi verebilirmisiniz.Teşekkürler

3. Sedat SARI

Sedat SARI Yeni Üye

Seviye:
    Ertan bey sizinle birşey konuşmak istiyorum ama Ö.M atamıyorum 50 mesajım olmadığı için...Msn adresinizi veya Facebook adresinizi verebilirmisiniz.Teşekkürler

ertan altan

ertan altan Yeni Üye

ertanaltan@hotmail.com

İlginizi Çekebilir

20170411_091317.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
20150722_101706.jpg
yaklaşık 2 sene önce serçe parmağım kırılmıştı, bayramdan önce aynı yerden tekrar kırıldı, boksör kırığı diye geçiyormuş bu kırık tipi... Sağ el olduğundan günlük işlerimde aksaklıklara neden...
upload_2016-11-16_14-15-13.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...