İzmir balçova kipa boyner açık otoparkta CUBE CROSS bisikletim çalındı.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
09 ağustos akşam 8 den sonrA CUBE CROSS bisikletim çalındı, görenlerin benimle iletişime geçmesi rica olunur. Bu kadarda olmaz ya nasıl insanlar var çalanların allah bin belasını versin.

Scudo

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
öncelikle geçmiş olsun..

orada bi dünya güvenlik elemanı turluyor, heryerde kameralar var.. direkt güvenlik merkezine gidip kamera kayıtlarından hırsızı tespit etmeyi deneyin daha hızlı sonuç alırsınız

K.Burak

Daimi Üye
Tepki
103
Bisiklet
Giant
@Yasar kahraman

Sonuç yok derken kameralarda mı çıkmamış. Elbet bir tane kameraya denk gelmiş olması lazım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Evet ama net görüntü yok diyorlar

Karakola şikayette de bulundum ama nafile, bisikletin peşinden koşacak yok

http://img.tapatalk.com/d/14/08/10/ba4ytare.jpg

Çalınan bisikletim bu gören polise haber versin lütfen

K.Burak

Daimi Üye
Tepki
103
Bisiklet
Giant
Gidiş yolundaki dükkan kameralarına bakın. Yarında bit pazarı oluyor, gidin oraya bakın. Başka yapacak bir şey yok.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yarın ilgilenicem dediğiniz konulara tşk ederim

Hırsızlık neden bu kadar kolay ülkemizde , 1 aylık ceza karşılığı emek verip biriktirip aldığımız bisikleti 10 saniyede çalmak kadar adi bir şey olamaz

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
Ben de oralarda görürsem mutlaka haber veririm. Belirgin bir özelliği var mıydı ? Bu arada pazar günü bit pazarını gezmenizde fayda var.

Berkay*

Daimi Üye
Tepki
91
Bisiklet
Salcano
Çok geçmiş olsun.
Merak ettiğim bir şey var ve bunun cevabı belki sizede yarar. Benim arkadaşımın bisikletide çalınmıştı bit pazarını gezmesini söylediğimde bulsam ne yapabilirim ki demişti. Gerçekten bit pazarında bisikletinizi bulsanız nasıl geri alacaksınız? O bisikletin sizin olduğunu başkasına nasıl kanıtlayacaksınız?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Aynen çıkar

Polise haber verilir, yada güzel bir sopa atılır, bisiklein faturası yoksa ispatlanamaz alamazsınız bisikleti

Cube Cross pro modeli, hidrolik freni , xt vites sistemi var, renk siyah beyaz, çalana ilaç parası olsun

Emre Örsel

Aktif Üye
Tepki
41
İsim
Emre
Bisiklet
Salcano
abi sen bisikletini bul inşallah, yapacak birşey kalmazsa sen de çalandan çal bisikletini. Atlarsın bisiklete bakmazsın arkana çalanlar nasıl çalıyor elde taşımıyor sonuçta...

Çalınmış bir şey nasıl çalınabilir ki..?( Zamana Karşı )

volkan Öz

Forum Demirbaşı
Tepki
586
Bisiklet
Specialized
Geçmiş olsun.

Kilitlimiydi bisiklet? Kesipmi almışlar bisikleti.Eğer öyleyse uğraşmış olmalılar..Acaba aynı yere bir bisiklet koyup soteyemi yatılsa.Bunlar alışkanlık haline getirdilerse bu işi illaki tuzağa düşebilirler..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Evet kilitliydi, bisikleti bulmak imkansız gibi bişey polis bile komik buluyor bisiklet çalınmasını şikayet etmemizi

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
farklı zamanlarda evime aracıma hırsız girdi polis ilgilenmedi bile, bisiklet neymiş.. birisi ölmedikten sonra kıllarını kıpırdatmazlar.. sayelerinde hırsızlık bi meslek haline geldi !!!

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yıllarca birikim yapıp aldığımız bisikletleri hırsızlar saniyede çalıyorlar, ve Hırsızlığın cezası 1 ay

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Geçmiş olsun, umarım ortaya çıkar. Parcalanmadigi sürece bulabileceginizi düşünüyorum. Kilidiniz nasıl bir şeydi?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Normal bisiklet kilidi, ve güvenlik dolu otoparktı, çelik kilitte olsa fark etmiyor onlar için , insanlar hırsızları görse bile sessiz kalacak moddalar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
O konuda kesinlikle haklısınız ama normal kilit birazcık hafif kacmamis mi? O kilitlerin pense ile bile acilabilecegini okumustum.Bisikletinizin değerinin en az % 10-% 15 değerinde bir kilit takılması gerektiğini ben de düşünüyorum. Neyse en kisa zamanda bulabilmeniz dileğiyle.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Doğru olan bisikleti gözümüzden hiç ayırmamak aslında ama , benim için geç karar oldu,