İzmir Antalya Bisiklet Turu

Kafaikiteker

Aktif Üye
Tepki
340
Bisiklet
Merida
Herkese merabalar. Yarın İzmirden başlayacağım ve 9 gün sonunda Antalyada bitecek olan tur planım hazır.
Bu turda hem kamp atacağım ve kendi yemeğimi kendim yapacağım.Konuyu çok geç açtım ama iznimi anca ayarlaya bildim.
Suanda tek eksiğim kamping alanlar.kamp atacağım yerlerin çalışmasını yapamadım.Siz değerli bisiklet severlerden ricam güzergahım aşağıdadır bu güzergahta kamping alan veya doğal kamp alanı tavsiyelerinizi benimle paylaşırsanız çok memnun olurum.
Ayrıca güzergah üzerinde eşlik etmek isteyen kişilerle beraber pedal çevire biliriz.
hepinizi şimdiden çok teşekkür ederim.
izmir antalya.jpg

Scudo

uguryilmaz144

Forum Bağımlısı
Tepki
2.755
İsim
Uğur Yılmaz
Bisiklet
Mosso
İyi yolculuklar diliyorum şimdiden. Benim de önümüzdeki yaz tatilinde 3 günde İzmir'den Alanya'ya gitmek gibi bir niyetim var. Tabi gerçekleştirebilirsem...

• Beğen
Tepkiler: Kafaikiteker

Celeste

Aktif Üye
Tepki
158
İsim
Saruhan Er.
Bisiklet
Bianchi
Merhaba,

Bodrum'da VosVos Kamp Alanı ve Fethiye'de Katrancı-1 ve Katrancı-2 koylarını tavsiye ederim.

Cumartesi Datça'ya araç ile ulaşıp sonrasında her gün 50-100 km. arası yol yapmak amacım. Gt-dön şeklinde olacak. Bisiklet turu değil. Denk gelirsek mutlaka eşlik ederim size. Konuyu takibe alıyorum.

Turunuzda şans yanınızda olsun :)

• Beğen
Tepkiler: Kafaikiteker

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Mahmut. Merhabalar, şimdiden bol şans, yolunuz açık olsun, aşağıdaki konuya bakmanızda fayda var, arkadaş benzer bir rotada başlamıştı tura, selamlar.

(link)