İzmir - Antalya 9 - 18 Ağustos (Yardım)

sGonzales

Forum Demirbaşı
Tepki
462
Kısa bir mesafiye olduğunca keyifli bir hale getilerek ufak çapta Kerem Arkadaşım ve ben (Şimdilik) tur yapmak istiyoruz. Daha önceden İzmir - Antalya arası tur yapmış olan veya yolları iyi bilenler varsa yardımlarına ihtiyacımız olucak, günde kaç km. ve nerelerde çadırımızı kurup ertesi sabah tekrar yola çıkabileceğimiz hakkında bilgilerinize ihtiyacımız var. Turda yanımıza almamız gerekenler hakkında forumdan bilgi sahibiyim ayrıca daha öncedende Marmara turu yaptım uzun yol konusu hakkında deneyimliyiz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Scudo

keremkeke

Forum Bağımlısı
Tepki
422
Evet arkadaşlar çok zevkli geçmesini istediğimiz bu turun planlarını şimdiden yapıyoruz.
Yardımlarınızı bekliyoruz

sGonzales

Forum Demirbaşı
Tepki
462
ve arkadaşlar tavsiye edebileceğiniz bir harita varsa bize yardımcı olucaktır.

demirkan

Üye
Tepki
48
oncelikle iyi turlar

tur doneminiz o bolge icin cok uygun degil gibi, imkanininiz varsa daha sonraki bir tarihe ertelemenizi oneririm. Boyle bir imkaniniz yok ise bisiklet sureceginiz saatlere dikkat edin.
Biz uzun turlarda suya 4-5 tane kesme seker ve biraz da tuz atiyoruz.
assagidaki linkte mugla-antalya arasi Alp'in guncesi ve sag tarafta harita var.

(link)

gerci Alp ile ekim ayinda bizde bol bol yagmur yemistik ama gunesin zararlari yagmura oranla hem daha fazla hemde daha uzun sureli oluyor.Urfa gunesinden kalma lekeri kolumda hala tasiyorum.

hoscakalin

• Beğen
Tepkiler: fatihgüven

sGonzales

Forum Demirbaşı
Tepki
462
@demirkan

Verdiğin bilgi için teşekkür ederim ama izin tarihlerimiz anca bu günler içersine denk geliyor dediğiniz gibi o tarihte o bölgede acayip bir sıcak olucağından tur saatlerini 07:00 - 11:00 - 15:30 - 20:00 olarak ayarlıyacağım sanırım bol bol vaktimiz olucak pedal çevirmek için.