İzmir Akrobasi Ekibine Yeni Görev

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
İzmir Akrobasi Ekibini Yeni Bir Görev Bekliyor.
Bu yılki İzmir Uluslararası Fuarı, her yıl olduğu gibi 26 Ağustos'ta değil 22 Ağustos'ta açılacaktır.Önceki yıllardan farklı olarak her kapısında fuar süresince ayrı bir etkinlik düzenlenecektir.

GÖREVİNİZ
Kapılardan birinde gün içinde belirli zaman dilimlerinde kendilerine tahsis edilecek alan ve donanım dahilinde akrobasi şovu yapacaksınız.

Böylece hem kendiniz gibi akrobat arkadaşlarla tanışacak, hem onlarla beraber denemeler yapma imkanı bulacak hem de dünyanın dört bir yanından gelecek insanlara kendinizi tanıtma imkanı bulacaksınız. :cool:
Ayrıca basın da orada bulunacağı için yeni meşhurlar çıkabilir :eek: :)

İzmir Bisiklet Derneği ile ortak çalışacağımızdan görevi ciddiye almanızı istiyorum.
Bana;
AD - SOYAD :
YAPABİLDİĞİNİZ HAREKETLER :
BİSİKLETİNİZİN MARKA VE MODELİ :
HAREKETLERİNİZ İÇİN GEREKSİNİMLERİNİZ :

Katılmak isteyenler üstteki bilgileri doldurarak benimle kısa süre içerisinde iletişime geçsinler.

Scudo

Nail USANMAZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.175
Bisiklet
Specialized
Hayırlı olsun Fatih, görev alacak arkadaşlarımıza şimdiden başarılar dilerim.

Tolga Erçetin

Daimi Üye
Tepki
203
şimdiden başarılar arkadaşlar. bu imkanı sağlayan herkese de ayrıca teşekkürler... her ne kadar benden cacık olmasa da :D

Tepki
18
izmir dışında başka yer den olmazmı kayseri bisiklet grubu mesela teşekkür ederim

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bn izmire gelmek istiom pek blmıyotum izmirin tam olarak neresnde?

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Bunu yetkililerle konuştuk fakat maliyetin asgari olması amacıyla şehirdışından gelecek arkadaşlar ancak kendi imkanlarıyla katılabilecekler.Kendilerine bir ödeme vb yapılamayacaktır.
Yine de imkanı olup da gelebilen olursa seviniriz, hem kendisi de birkaç akrobat arkadaş edinmiş olur.

Serkan Tan

Üye
Tepki
31
arkadaşlar bence bu elinize geçebilecek ender fırsatlardan biri.
bu işi becerebilecek arkadaşlara sesleniyorum, ne yapıp edin,oraya gidin ve kendinizi gösterin.
eski bir izmir sakini (ve yeni bir street öğrencisi:) )olarak türkiye'nin çeşitli yerlerinden gelip kendini ve bu sporu gösterenler hem beni hem kendilerini gururlandırırlar,umutlandırırlar.bu veya başka forumlarda biz birbirimizi biliyoruz, başkalarının da bizi bilmesine yardım edin, kendinizi gösterin, gururlanın, gururlandırın:)

• Beğen
Tepkiler: ZekiAlper

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
kendi imkanımla gelicem tabikide yer olarakk nerede olacağı hakkında bilgilendirirseniz çok sewinceğim

dk_35

Üye
Tepki
9
büyük bi ihtimal otobüsle gelcen herhalde.Otbüs otogarda durdu ordan birilerine sorarak gümrük arabasına biniyosun şöföre diyosunki beni fuarda indir ona seni indirir.eğer yok ben bulamam diyosan ben yardım ederim

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
eyw krdeşim bulurumm fuarı acaba bmxci arkadaş warmııı izmrdeee dolaşacağımız

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Dün Fuarda yaptığımız toplantı sonrası İzmir'den 3 akrobat kardeşimizin görevlendirildiğini duyurmak istiyorum.
Uğur (ujur)
Ali (tek teker ali)
Osman (ncr_one , oski)

Üçü de konusunda en iyiler, bu yüzden seçildiler.Yine de kapımız her akrobata açıktır.Gelin destek olun, siz de kendinizi gösterme fırsatını değerlendirin, üstelik 5-10 kişilik sokak arasında değil "günde 100.000 kişinin ziyaret ettiği" İzmir Uluslararası Fuarında.

Sadece akrobatlara değil çağrımız.
İzmir'de bisiklete binen, yolu İzmir'den geçecek olan herkesi mutlaka bekliyoruz.Bisikletçilik yalnızca binmekle olmaz.Gelin, hatta komşunuzu arkadaşınızı, sevgilinizi, tanıdığınız bütün zeki ve değişime açık insanları çağırın.Ancak böyle sayımızı artırabiliriz.

Kendi başımıza ziyaret etmemiz sadece bizi memnun eder fakat bisikletçilik adına birşey kazandırmaz.Lütfen herkes mutlaka yanında birilerini de getirsin, yeni arkadaşlar kazanalım.

Ayrıca ayrılan alanda yalnızca akrobatlar olmayacak.
Zihni Sinir bisikletçimiz Cerem Cem, dün Kırıkkale'den lastiğinin tozuyla toplantıya yetişti ve katıldı.O da o meşhur römorkuyla ayrılan alanda bulunacak.
Tandem ve 3'lü tandem bisiklet de görebilirsiniz.
İlk defa fuarda Pedikep teşhir edeceğiz.Kimbilir belki bir iki tur da atabiliriz ;)
Projeksiyonla sunumlar, videolar, şovlar ve dahası.
Hepinizi, yeni arkadaşlarla birlikte 22 Ağustos'tan itibaren 26 Ağustos Kapısındaki alanımıza bekliyoruz.

• Beğen
Tepkiler: ZekiAlper

dk_35

Üye
Tepki
9
güzel şeçim hepsi bu alanın profu hadi bakalım gösterin kendinizi

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Fuar bugün açılıyor arkadaşlar, mutlaka herkesi bekliyoruz.
Bugün imkanı olmayan diğer günlerde katılsınlar, ziyaret etsinler.

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
@athletic

Bu güzel haberler beni fuar havasına soktu . Katılan arkadaşlar benim yerime katılmıs sayılacaklar. Umarım gereken ilgiyi görür fuarımız . Teşekkürler

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@premiumlagger
ızmırde tam olarak fuar da 26 agustos kapısı war o kapıdan ghır hemen soldan beklerız