İyi Geldi

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Nuri Kongur tarafından paylaşıldı.

1. Nuri Kongur

Nuri Kongur Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bir ayı geçkin bir süredir, en son hastalandığımdan beri, bisiklete binmekten kaçınıyordum. Bugün dış ısı 6-7 derece olmasına rağmen havanın güneşli olmasına bakarak bisiklete bindim. Yaklaşık bir 30 km pedal çevirdim. Hakikaten iyi geldi, bütün stresimi attım.

2. Serdar Emre ACAR

Serdar Emre ACAR Forum Bağımlısı

Seviye:
    Eee dertlere dermandır bisiklet.Yalnızlığa strese çok iyi gelir.

Nuri Kongur bunu beğendi.
  3. Berke ÖZTÜRKMEN

Berke ÖZTÜRKMEN Onursal Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    İzmirde de bir hafta yağmur yağdıydı bisiklete binememiştik. Neyse ki yağmurlar durdu da son 3-4 gündür her gün biniyorum ama eve girince hala doymadığımı hissediyorum. Sizi çok iyi anlıyorum.

Nuri Kongur bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

Energy-Labs-affordable-carbon-clincher-aero-road-bike-wheels01.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
IMG_20160426_172219.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...
upload_2016-10-25_19-27-33.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...