İyi bir bisiklet almak istiyorum...Yardım!

Utkan C.

Üye
Tepki
0
Uzun zamandır bir bisiklet almak istiyordum,forumda bir çok konuya bakmaya çalıştım,hatta bakmaya da devam ediyorum.İstanbul'da ve uzun yolda kullanmak amacı ile bisiklet sahibi olmak istiyorum.Öncelikle MTB ve Şehir bisikleti arasında karar vermek çok zor,ancak MTB'ye daha yakınım gibi,kafama eser de dağ bayır çıkarsam diye.2000 TL ye(Taksitli alabileceğim)kadar çıkmış durumdayım,uzun süre kullanmak istiyorum alacağım bisikleti,umarım yardımcı olursunuz seçim konusunda.
Ayrıca GHOST SE serisi hakkında da bilgi almak istiyorum,özellikle SE 3000,5000 ve 8000 modelleri ile ilgili.Ayrıca tavsiye edeceğiniz diğer marka ve modelleri de merak ediyorum.
Şimdiden çok teşekkürler...

Scudo

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Şehir bisikleti öneriyorum. Şehir bisikleti ile de dağ bayır çıkarsın. Jant çapı daha büyüktür daha az turla daha fazla yol alırsın. Daha hafiftir fitness yaparsın. Amortisörsüzdür güç kaybı yaşamazsın. Yokuşları yorulmadan çıkarsın. Gerçek bisiklet sporu yaparsın.

Bütçen çok iyi. O bütçeyle iyi bir şehir bisikleti alabilirsin.

Emre Sertkaya

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Kron
hocam şehir - tur bisikleti almanı öneririm . uzun yol yapacagını belırtmişsin . Kafam eserse dağ cıkarım demişsiniz , bende o mantıkla dağ bisikleti aldım paso yolda kullandım . Şehir bisikleti alın , bagaj uyumuna felan dıkkat edin koyun cantanıza suyunuzu , kıyafetınızı , cadırınızı vs sonra uzun yolların tadını cıkarın . Ön amortisöre bile gerek yok bence .

Utkan C.

Üye
Tepki
0
Yanıt veren arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.Ghost markası ile ilgili detaylı bilgi alabilirsem çok mutlu olacağım.Ayrıca marka ve model(Hibrid ve MTB,bu konuda hala kararsızım,emin olma çabasındayım:))tavsiyelerinizi de bekliyorum.

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Yazdıklarımız hoşuna gitmedi. MTB al diyecek birilerini bekliyorsun di mi? :)

Utkan C.

Üye
Tepki
0
:)Olur mu,hakikaten tek bir şansım var ve bu nedenle çok iyi düşünmek durumundayım,her anlamda,bu nedenle yazıyorum,hoşuma gitmeme gibi bir durum olamaz:)..