İtÜ Demİr Adami'ni Ariyor

Scudo

m6rk

Daimi Üye
Tepki
166
Yapıldı, yaklaşık 12 kişi katıldı. Biri de bendim. Liste halinde bir sonuç açıklanabilirse ben de sevineceğim. En azından ne kadar geride kaldığımı oradan görebilirim, çünkü arkalarda kaldığımdan yarışın tamamında kimseleri göremedim :)

• Beğen
Tepkiler: Ali AKTAŞ

Levent Topcu

Forum Demirbaşı
Tepki
504
@m6rk

:)

ben iki gunluk macera yarisina katilmistim, o yuzden buna katilamadim. bizim yaris pazar ogleden sonra bitti, oradakilere sordugumda "ITU yarisi yapilamamis" demişlerdi bana...

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120
onlar yarışın yapılmasını bekleyip gittikleri için öyle demişlerdir..
maalesef gelicem diyip söz verenler gelmedi, hatta gelenler de yarışa katılmadan yarışı izlemeden geri döndüler...
biz itülü öğrenciler olarak hatta yarışı düzenleyen 2kişi(onur ve fatma) ellerinden geleni yaptılar, biliyoruz çok harika bir organizasyon olmadı bir çok eksiğimiz oldu herşeye rağmen bu yarışa katılan ve yarışa gelip de (gidenler hariç) bizi destekleyen herkese sonsuz teşekkürler umarım bundan sonraki organizasyonlarda eksiklerimizi kapatarak daha keyifli yarışlar düzenleyeceğiz...

resmi sonuçları onur arkadaşım açıklar...
olmadı ben madalya sonuçlarını açıklayabilirim

• Beğen

Fırat Dizman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.018
Bisiklet
Cube
@duyguny
evet duygun bizde gelip izlemden geri gidenlerdeniz .5 kişi geldik ve yarışmadan geri gittik cumartesi günü diğer arkadaşlarım gibi işlerimi bıraktın sabah 4 te kalktım 5 te arabaya bindim 250km yol geldim ,heralde bir bakıp dönmek için değil .bizim hiçbir beklenti ve isteğimiz yok.her yerde giyinebiliriz, malzemelerimizi yere koyabiliriz,bisiskleti ağaca dayıyabiliriz ama tek bişr beklenti var oda yarışma saati o akşam son giriş 11 deniyor 12:30 start ama saat 12:30 da sen bile yarışmacı olarak yoktun ,daha parkuru konuşuyorlardı 13:30 start alınmamış o yüzden geri döndük .dediğim gibi tek beklentimiz var ve başlama saatine ,programa uygunluk .Sonra mailde gördüm gece saat 1 de mail gelmiş saat değişti diye olacak iş değil ,bu izah edilemez ve açıklanamaz

saygılarımla

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120
@Fırat Dizman

hiç 1yerde saat 11 denilmedi tüm duyurularda 12-12.30 gibi gelin kaydınızı halledin falan dendi, start ta 13.30 da alındı, bunun bu saatte yapılması da bizim değil havuz yönetiminin bildirimiydi, biz okulda spor yapmakta bile zorlanıyorken okulun buna izin vermesi bile iyiydi hiç olmazsa, ama orada gelip düzgün açıklama yapmak yerine ben geldiğim anda toplanıldı 1-2 kişiye laf atıldı çekildi gidildi, bundan ala saygısızlık yoktur, ki o kadar yol gelmişsin 30dk daha bekleseydin çok fazla birşey kaybetmezdin, burada forumda o kadar triatlon şöyle olsa daha iyi böyle olsa daha iyi diyorsun ama boşa diyorsun...

Fırat Dizman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.018
Bisiklet
Cube
@duyguny
onur 11 de olduğunu söyledi ,kimsey yalancı demiyorum ,yalancılıkla suçlamıyorum,beni yarışı yapan bağlar, mazeretler değil,ama gene söyliyeyim öğrencilerin yapmış olduğu aktiviteyi takdir ediyorum ,herkesin bir tarzı vardır ,zamanda benim için öyle.Ama sen hem mazeretler sunuyorsun ,sonrada federasyonu beğenmiyorusun,unutmaki herkesin kendince mazeretleri olabilir ,onlara saygı duymak gerek

onurefes

Üye
Tepki
6
Merhaba
süreler şöyle;
(süreler toplanarak gidilmiştir)
# , isim , Yüzme , Bisiklet , Koşu

01 *Cankut Erkaya 06.32.98 , 29.28.92 , 48.03.67

02 Can Elvan 08.49.51 , 34.39.26 , 54.53.03
,
03 bitirmedi

04 bitirmedi
,
05 Duran Faruk Damlar - , - , 47.32.20

06 *Fatma Bayırcı 06.49.70 , 28.28.76 , 50.30.82

07 *Mark Minasyan - , 31.57.57 , 49.41.51

08 *Duygun Yurteri 05.25.16 , 24.00.10 , 38.37.51

09. Tarık Eylem 09.39.73 , 33.09.95 , 52.50.00

10.**Zekeriya Yücetürk 05.25.17 , 21.53.70 , 36.06.42

11.*Barlas(Abi) - 23.07.48 37.16.13

onurefes

Üye
Tepki
6
@Fırat Dizman

her koyun kendi bacağından asılır.....

Biz bu işi para kazanmak için değil, maaşla değil, bu sporu sevdiğimiz için yapıyoruz işte bütün mesele burada,
Ayrıca ben maili 1 de atmadım 11 de attım benim 9 tane dersim ve her hafta vizelerim olmasına rağmen bitirme durumunda olmama rağmen bu kadar fedakarlık yapıyorsam sizlerde internet üzerinden katıldığınız bir yarışa gitmeden önce ulaşım adreslerinize bakarak(saat 8 de uyansan 4 saat var yarışa...) bir duyuru var mı diye kontrol edebilirsiniz sanırım,
bir insan bakmak istemedikten sonra o mail 1 yıl öncede gelse bakmaz, ki her organizasyon tam o dakka başlamaz hele hele bizim organizasyonda tam şu saatte diye bir şey söylemedik 11.30 da kayıt dedik.(Tavsiye:bol bol kitap okuyun)
ayrıca bu yarışın düzenlenmesi neredeyse bir mucize idi bence çok eğlenceli ve güzeldi, daha güzel bir şekilde olması dileğiyle, ilerideki zamanlarda bu yarışın gelişmesi umuduyla iyi günler...
Onur Efe HEPBOSTANCI

Fırat Dizman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.018
Bisiklet
Cube
ben hayatımı bilgisayara kazanarak geçirmiyorum sabahın 6 sında birileri değişiklik yaptımı diye bakıcacak bir durum söz konusu olamaz,tavsiyelerinizi sadece aldığınız lisans eğitimi çerçevesindeki branşta yaparsanız dikkate alırım ,genede bu faliyet için tebrikler.
saygılarımla.

• Beğen

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120
@onurefes

onur boşver burada bazı insanlar nasıl daha iyi organizasyon yapılır nasıl daha güzel yarışlar koşarız değil nasıl daha iyi provakasyon yapılır derdinde maalesef...

ozansefer

Daimi Üye
Tepki
205
bu tür yarışlar keşke diğer illerdede ve daha sıklıkla yapılsa arkadaşlar elimizden geldiğince bu sporu tanıtalım gençleri yönlendirelim

• Beğen
Tepkiler: duyguny

m6rk

Daimi Üye
Tepki
166
Herşeye rağmen keyifli bir yarış geçirdim, önemli olan katılmaktı benim için. Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürler. Ne üst düzey bir triatlet, ne de organizasyondan biri olduğum için objektif görüşlerimi yazmak isterim. Buradan aktarmamda sorun yoktur değil mi?

• Beğen
Tepkiler: bandivan

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120
@m6rk

Rica ederiz...
bizim beklediğimiz de bu...
insnalar onalrca kişi gelecez deyip gelmediler, katılacaz diyip çektiler...
burada sadece katılanlar eksik gördükleri şeyleri iyi kötü yorumlarını söylerlerse biz de bunları dikkate alarak daha sonra daha güzel organizasyonlar yapabiliriz...

• Beğen
Tepkiler: bandivan