Isvicreden Türkiyeye

Tepki
6
Selam Arkadaslar
Bisikletle bu yaz Isvicreden Türkiyeye pedallamak istiyorum, Tek basina ne kadar keyifli olabilecegi konusunda tereddütlerim var. O yüzden birlikte seyahat edecegim yol arkadasi/arkadaslari ariyorum.

Daha önce hic 100km üzeri yol almadim, yolculuklarimi günübirlik gerceklestirdim. Uzun yol konusunda ise tecrübesizim. (Teoride fena sayilmam, pratikte bende kendimi merak ediyorum :)

Seyahatin baslangic tarihini Temmuz sonu, Agustos basi olarak düsünüyorum. Rotayi ise Eurovelodan faydalanmak istiyorum; Zürih, Münih, Viyana, Bratislava, Budapeste, Belgrad, Nis, Selanik, Istanbul, mesela. Tabiki Rota dahil diger detaylari yol arkadasimla/arkadaslarimla tartismak isterim.

Ne dersiniz yapilasi bir yolculukmu? Önerilerinizi, tavsiyelerinizi bekliyorum lütfen. Seyahate katilmak isteyen arkadaslar ise özelden mail adreslerini paylasirsa iletisime gecebiliriz.

Selametle

Scudo

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Güzel bir rota umarım kafanıza göre arkadaş bulabilir ve turunuzu güzellikler içinde tamamlarsınız.
selamlar

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Gerçekten çok güzel bir rota. Güzel bir pedallama , güzel arkadaşlar veya güzel arkadaşla gayet güzel bir tur olması dilegimle. Güzel düşünmüşsünüz.

Halil Atalay

Forum Bağımlısı
Tepki
576
güzel bir rota ben bu rotanın selanik'den istanbul'a kadar kısmını yapdım çok güzeldi yol ve insanlar

tek başlasanız bile yolda size eşlik edecek birisi çıkacakdır kesin