İşte sahip olamadıklarımız

Scudo

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Arkadaşlar bu konuyu uzatmanın anlamı yok.Böyle her gelen aynı veryansını vericek ama bize hiçbirşey kazandırmayacak! birşeyler yapmamız gerekiyorsa toplumu bilinçlendirmemiz gerekir bu da eğitimle olur. :)
Toplumu bilinçlendiren kurumlara sahip çıkılmadıkça biz bir hiçiz! Bu kadar basit!
Bu kurumlara zaten hükümetin başına geçenler sahip çıkamazlar o yüzden bu kurumların asıl sahibi Türk Gençligi!! :)

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
@BMX_rider07

Eğitim; evet tek çaremiz eğitim bunu kabul etmeyen var mı?
Olamaz da zaten.
Tek çaremiz olan eğitim bile bizi anında kurtarmıyor.Şu andan itibaren bile kusursuz bir eğitime başlansa en yakın (7 yaşındaki çocuğun 35 yaşına gelince siyasete başladığı düşünülürse) 28-30 yıl sürer.
Allah hepimize uzun ömürler versin...
ki bu bile zor
niye
çünkü kusursuz eğitim başladı ama hala bilinçsiz şöförler piyasada bizde bisikletçi olduğumuza göre...

oski

Aktif Üye
Tepki
132
topladığın bilgiler çok güzel cidden ne durumda olduğumuzu gösteriyor bu konunun yeri yanlış değil bence. heryere açılabilecek bir konu olduğunu düşünüyorum ki burası bence tam yeri çünkü forumda en üstte yer alan başlıkta herkes okur durumun farkında olur saygılar

çağdaş

Daimi Üye
Tepki
174
@matrixod

iyi hoş söylüyorsunuzda herkez yorumlarını ve fikirlerini beyan etmek ister ona katılıyorum benim tek kabullenemediğim birkaç forum üyesinin beni vatan hayini ilan edercesine yorumları oldu.Yoksa ben yorum yazmayın buna hakkınız yok demedım dıyememde.Sonucta bende onlar kadar ülkesini seven ve yararlı olmaya calısan bir vatandasım bende istemem vatan toprakları satılsın.Bana tepki gösteren bazı forum üyeleri sanki ben satmışım bu kadar malı tüm sorumlusu ben mişim gibi davrandılar benım bu türkiye gerceklerını yayınlamaktaki amacım forumdaki üyelerimizde haberdar olsun bu konunun ne kadar ciddi ve önemli bir konu olduğu tekrar akıllarında canlansın istedim.Herkezin görüş ve düşüncelerine saygı duyuyorum ve sanki bu satılanların sorumlusu benmişim gibi gösterilmemesinide rica ediyorum.........

VE AYRICA KONU YANLIŞ YERE AÇILMIŞ OLABİLİR TÜM FORUM ÜYELERİNDEN BUNDAN DOLAYI TEKRAR ÖZÜRDİLERİM

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Sizi vatan haini ilan edercesine yapılmış bu yorumlar nelermiş çok merak ediyorum. Kim nasıl davrandı?

çağdaş

Daimi Üye
Tepki
174
Hayır tüm bunların sorumlusu ben mişim gibi neden bu kadar tepkili davrandınız insan isteristemez ulan yoksa bunların hepsinii ben mi sattım yoksa diye şüpheye düşüyor o kadar yani.