işte çöl kaplanı, rüzgarın oğlu ve gecelerin yargıcı:D

teampasha

Forum Demirbaşı
Tepki
227
Tüm forumseverlere selamlar,Hussarımda Deorem ve Marathonlarım dışında abartılacak bi extrası yok, ancak herkez gibi bende bisikletimin resmini yayınlayayım istedim. benim neyim eksik dedim. Bianchim ise Esprit modeli 28" Citybike zevki başka. Birlikte güzel günlerde pedallamak ümii ile.(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)

Scudo

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
çöl kaplanı, rüzgarın oğlu ve gecelerin yargıcı dediğinizi görünce çok uçuk birşey bekliyordum...

mütevazi bir bisiklet...
Allah kaza bela vermesin

• Beğen
Tepkiler: Mert Kabtan

teampasha

Forum Demirbaşı
Tepki
227
@Ercan Bayram
haklısınız biraz abartı oldu aslında, extrası pek yok, biraz reyting olsun diye yazdım. öyle bisikletler yayınlanıyorki forumda, benim neyim eksik dedim ve atıverdim resimleri, burada yayınlamak için bence ciddi kompanentleri olmalı, yani bizlere örnek olacak aletleri görmek isterim şahsen, bu ve bunun gibileri değil.

• Beğen

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Burada yayınlamak için egzotik bir şeye ihtiyaç olduğuna kesinlikle katılmıyorum. Bisikleti ciddiye aldığını belli eden herkesin bisikleti burada yayınlanmalı.

• Beğen

Speker

Aktif Üye
Tepki
190
Üzerlerindeki aksesuarlardan bisikletlerinizle gece gündüz gezdiğiniz belli.
gecenin yargıcıda buradan geliyor sanırım:)

ikisinide kazasız, belasız eskitmeniz dileğiyle

teampasha

Forum Demirbaşı
Tepki
227
@Ercan Bayram
ayaklık iptali konusunda çok haklısınız hem ağırlığı hemde fazladan bir çıkıntı oluyor orada, ancak şehir içindede olmazsa olmazlardan bence, mecburen kullanıyorum. pompa ve zincir koruma hafta sonu söz. teşekkürler

• Beğen

teampasha

Forum Demirbaşı
Tepki
227
bu arada lastiklerim Marathon, içerisinde fazladan bi koruma katı var patlamaya karşı, birde içerisine patlak sıvayıcı sıvı döktüm, mtblerde olan patlama slickte hiç olmadı henüz. sıvının çalışma sistemini hafta sonu kameraya çekicem patlağı nasıl anında sıvadığını görmenizi isterim buradan. illaki hepimiz kullanmalıyız

• Beğen

Mert Kabtan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Mert KABTAN
@teampasha

lastiklere hastayım abi ya

drtroy

Aktif Üye
Tepki
23
hakkikaten hussarın lastikleri muhteşem gece inanılmaz parlıyolardır. o sistemi çok merak ettim şahsen görsek çok iyi olur. kaça mal oldu lastikler???
güle güle kullanın süper alet..

• Beğen