işte bnm kertenkelem :P

dogan-kron

Üye
Tepki
34
kron xc 1000 şuan özürinde pek bi deişiklik yapamadım ama xtr serisine geçmeyi düşünüoyorumhttp://img21.imageshack.us/img21/5371/img0633k.jpghttp:/img197.imageshack.us/img197/4223/img0638i.jpg

• Beğen
Tepkiler: CanDou
Scudo

Tobugo

Üye
Tepki
18
Bu bisiklet herhalde kron xc1000 2008 model bu arada bisikletten memnun musunuz? birde bisikletin ön amortisörü kilitlenebilir özellik temi? bilgi verirseniz sevinirim.

dogan-kron

Üye
Tepki
34
bn bisikletten çok memnunum ön amortisörü kilitlenebiliyor olmasa bn almazdım ama lastikler we full xtr olduğu zmn bisiklet çok güzel görüneceinden eminim

Tobugo

Üye
Tepki
18
@dogan-kron

Bende almayı düşünüyorum böyle bir model? peki bisiklet kaç aydır senle? bende bu bisikletten almayı düşünüyorum peki - yönleri nelerdir? bir bilgi verirseniz sevinirim.

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
@dogan-kron

XTR'a niye bu kadar takmış durumdasınız anlamadım.Bu kadronun üzerine tek tek xtr parçaları almak yerine gidip peşin olarak komple xt'li ve ona göre güzel jant seti ve amortisörü olan üst model kadrolu bir bisiklet almanız çok daha güzel olur.

• Beğen
Tepkiler: Can Sonbay

dogan-kron

Üye
Tepki
34
bnde böle bir bisiklet istiordum ama bisikletim olmadığından dolayı bütçem kısıtlıydı odönemde bunu almak daha iidi ama şuanda satıp dediiniz bir şekilde bisiklet almayı düşündüm ama babam bisiklete bukdr para harcamayı anlıyamıyor ilerde istediim gibi bişe alıcam inş.

dogan-kron

Üye
Tepki
34
Bende almayı düşünüyorum böyle bir model? peki bisiklet kaç aydır senle? bende bu bisikletten almayı düşünüyorum peki - yönleri nelerdir? bir bilgi verirseniz sevinirim./QUOTE]
- yönleri çok profesyonel bir makina diil fazla bir eksi yönü yok aslında xc 2000 ise bu bisikletin disk frenli modeli (mekanik)mayıs başından beri bnle

murat seçkin

Aktif Üye
Tepki
87
yarışlara katılmıyorsanız bu bisiklet çok çok yeterli diye düşünüyorum kazasız belasız sürüşler dilerim:)

Berkay Mestan

Daimi Üye
Tepki
71
Bisiklet
Sedona
vaovv :D benim kadromun aynısı :) çok güzel bir kadro bence hem açı hemde ağırlık olarak fazla fazla yeterli bir kadro :) bende bisikletimi XT ye doğru çekmek istiyordum ama SLX serisi hoşuma gitti ve SLX serisi ile düzücem... Şu an acera-deore şeklinde karışık, maşa Tora, Jantlar rigida zac 2000 ve bisikletimin geliştirilebilir olduğunu düşünüyorum belki ilerde güzel bir kadro düşünürüm :) Bisikletini güle güle kullan çok hoş bir makina...

kasap ahmet

Daimi Üye
Tepki
87
güzel bisiklet .parca değişimine pek ihtiyacı yok bence. hayırlı olsun