İşte Benim Salcano Astro'm Yeni Aldım!

ASTROCU

Aktif Üye
Tepki
44
Öncelikle merhabalar arkadaşlar foruma bugün üye oldum arkadaşım level24(burakemre) ün tavsiyesiyle oldu bu üyelik.2 gün önce ikimizde aynı bisikleti aldık ondada Salcano Astro var bendede.Herkese ii pedallamalar.Daha suluk falanda alcaz o zaman bi kaç foto daha eklerim hoşçakalın ben fotolara geçeyim!..!
http://img99.imageshack.us/img99/2751/fotoraf0016oj5xp3.jpg

http://img362.imageshack.us/img362/1605/fotoraf0010bc6ro0.jpg

Şimdilik bu kadar çektikçe koyarım iyi günler.

Scudo

ASTROCU

Aktif Üye
Tepki
44
arkadaşlar fotoları nasıl küçültebilirim bilen varsa söleyebilir mi yada direk düzeltebilen varsa yöneticilerden biri düzeltsin lütfen teşekkürler büyük olduğu için özür dilerim..

çağdaş

Daimi Üye
Tepki
174
Hoşgeldiniz foruma yeni bisikletinizde hayırlı olsun bisikletinizin özelliklerini ve fiyatını yazsaydınız daha iyi olurdu.Kazasız belasız sürüşler.

ASTROCU

Aktif Üye
Tepki
44
Özelliklerini veriyorum işte Astro
ASTRO

26” MTB

Shımano ALTUS 24 Vites

Aluminyum Kadro

RST OMNI 191 C7 Amortisörlü Maşa

Ahead Alüminyum Boğaz

Aluminyum V Fren

JANTLAR:CROSSER X-TAS yassı jant telleri:D

ÜRÜN FİYATINA KDV DAHİLDİR

Fiyat: 440 YTL

UMARIM AÇIKLAYICI OLMUŞTUR

ASTROCU

Aktif Üye
Tepki
44
yorumun için teşekkür ederim çağdaş kardeş grşrz!!

todiefor

Aktif Üye
Tepki
36
Benim Astro daha güzel :D :D :D

Hayırlı olsun kazasız belasiz kullanmnız dileği ile.
Haberiniz varmı bilmiyorum ama yarın şelale ye gidilcek ..

Organizasyon Link: (link)

• Beğen
Tepkiler: ASTROCU

ASTROCU

Aktif Üye
Tepki
44
haberim var fakat biz arkadaşla 2 gün önce aldık şirazdan sende mi ordan aldın bilmiyorum ama biz 15 gün sonra genel bakımını yaptırcaz ondan sonra gezilere katılcaz o zamn grşrz ben yiğit bu arada memnun oldum grşmk üzere

• Beğen
Tepkiler: todiefor

todiefor

Aktif Üye
Tepki
36
Yok ben Vişnelik mahallesindeki bi bisikletçiden aldım gayet güzel bisiklet alalı 2 hafta oldu bi bakıma götürdüm bü daha götürcem pedalı çok kötü kaldırma carptım çıt çıt sesler gelıyo ama beni durdurmaz her şekilde gitcem.Valla kaçırmayın derim sık sık olmuo böyle geziler :D
Sercan bende memnun oldum.

todiefor

Aktif Üye
Tepki
36
Bu da benim Astro :D
(Biraz değişiklik var tabi :rolleyes: )

(link)

(link)

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
Bisikletiniz hayırlı olsun.
Güle güle kullanın

Ayrıca hoş geldiniz

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
kask olmadan sakın kullanmayın.en azından 40 ytllik bir kaskınız dahi olsun,kask takmadan kaza yapan birçok arkadaşım var hepside artık akıllandı.allah korusun.bisikletler çok güzel özellikle kadroları.

ASTROCU

Aktif Üye
Tepki
44
teşekkürler arkadaşlar hepiniz çok iisiniz.Bisikletleri alalı 2 gün oldu daha donanımlarımızı almadık alıcaz yavaş yavaş para oldukça inşallah.ama ilk önce eldiven alıcaz sonra suluk,kronometre,kask ve gözlük.o zamn eskişehir sizlerle bizi bekliyo olucak ve sokakları gezerek turlar düzenleyerek keyfimize bakıcaz ve sporumuzuda yaparak zinde kalıcaz tekrar teşekkürler.herkese ii günler dilerimm grşmk üzere..

gnutheory

Üye
Tepki
28
Merhaba,
İyi ve kötü günlerde kullanmanız dileğiyle :)
Burda birkez daha gördük cep telefonuna 600/700 - ? miktar verip fotoraf makinesi olarak kullanmak gerçekte geçersiz.
Mesela ilk resimde kullanılan cihaz ;
Fotoğraf Makinesi Markası: CoreLogic
Fotoğraf Makinesi Modeli: SAMSUNG
Sanırım bu bir samsung cep telefonundan çekilmiş , interpolasyon vs vs
todiefor'un çektiği resimde bir cep telefonundan, cihaz ;
Fotoğraf Makinesi Markası: Sony Ericsson
Fotoğraf Makinesi Modeli: W810i
Buraya resim koymak istiyorsanız (bence) amatör bir dijital fotoraf makinesi kullanın inanın bundan daha iyi olacaktır.Tabi sensor'e de bağlı bu durum...
Ben bu yaz kendime D-SLR alacaktım ama bundan vaz geçip bisiklet almaya karar verdim.
Bu arada bende şuan çok uzun süredir kullandığım sony dsc-w55 var çok memnunum kendisinden.Ben alırken pahalıydı belki şimdi satışı bile yoktur.
Ben kız kardeşime hediye olarak "SONY DSC-W120" almayı düşünüyorum fiyatı bence gerçekten uygun ...

ASTROCU

Aktif Üye
Tepki
44
anlıyorum seni saolasn önerilerin için başka astro kullanıcısı varsa eskişehirde bekleriz buluşalım tüm astrocular gezem eskişehiri çok manyak olur ha

ASTROCU

Aktif Üye
Tepki
44
yorumlar için teşekkürler arkadaşlar! kıvanç beraber pedallamayı bende isterim fakat sen antalyadasın galiba ben eskişehirde nasıl olcak ben mi gelcem senmi ben şuan gelemem sen gel eskişehire ağırlayalım seni!:D