istanbuldan mersine hangi tur bisikleti

Rüzgar Yolgezer

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cesur
merhaba arkadaslar,

bu yaz istanbuldan mersine gitmeyi dusunuyoruz 2 kisi. oncelikle bisiklet almamiz gerek. ama bu bisiklet hangi marka ve model? 750 tl ye kadar bir bisiklet ariyorum. geotech life ve sedona 311 e baktim, bunlar haricinde bianchi ve salcano ya baktim. bunlardan ya da bunlar haricinde hangi markayi onerirsiniz? aldigimiz bisiklette neleri degistirmeliyiz aldiktan sonra? 2. el alma ihtimalim de var ama pek bilgim yok bisikletler hakkinda. tesekkurler.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
tur bisikletleri hakkında bir bilgim yok ama istanbuldan adanaya tur yapan arkadaşlar vardı mtb sedonaları vardı sanırım forumdaki tur kısmına bakıp onlara msj atarsanız size yardımcı olabilirler :)
Arayıp buldum o konuyu bakın isterseniz (link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet konusunda Salcanoların fiyatları daha uygun oluyor ama model konusunda bir bilgim yok.

Barkın Kenan

Forum Demirbaşı
Tepki
54
forumda ikinci el şehir/tur bisikleti bölümünde sedona 321 kadrolu bir bisiklet var. 750 tl. üzerindeki ekipman sıfır sedona 321'den daha üst düzey. bagaj ve çamurluk takılıyorsa uygun bir seçim olacaktır bence. size sadece bagaj, heybe gibi şeyleri almak kalır. donanımda yükseltmeye gitmeniz gerekmez diye düşünüyorum.

bu arada 2011 model 0 sedona 321 de düşünebilirsin tabi. donanımı pek iyi değil ama tur için fazlasıyla yeterli bir bisiklet bana kalırsa.

• Beğen
Tepkiler: Rüzgar Yolgezer

Doğukan KARBAL

Forum Bağımlısı
Tepki
386
Bisiklet
Merida
Abi Sedona 321 al bana kalsa. Deniz abimin ilanına bakabilirsin. Hoş bisiklet ve üzerindekilerde iyi. Tura gönül rahatlığıyla da çıkarsın bu bisikletle bence. Deniz abim iyi bakmış açıkçası. :)

emre karakoç

Daimi Üye
Tepki
212
Hatta bisikleti İstanbuldan Mersin'e gelince elden alabilirsin:)
Şaka bir yana Whistle nin Guipoma (yanlış olabilir) modeli de odukça uygun fiatı ve donanım açısından.

Rüzgar Yolgezer

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cesur
herkese tesekkurler. zaman ayirdiginiz icin. 1- 2 haftaya kadar karar verip toptan herseyi almayi dusunuyorum. kolay gelsin.

Rüzgar Yolgezer

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cesur
guipago ya baktim 1000 tl fazla gelir bana. ya da biraz daha para biriktireyim, bekleyip. bana bu guipago ya sonradan bagaj takarsak, cok siritir gibi geliyor. o yuzden orjinal bagajlilara bakiyorum daha cok.