istanbulda ucuz bisiklet satilan yerler

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında bbybaran tarafından paylaşıldı.

1. bbybaran

bbybaran Yeni Üye

Adı:
    baran
    Seviye:
    Konuda dedigim gibi istanbulda ucuza bisiklet nerden alabilirim bildiginiz tavsiye ettiginiz yerler varmidir acaba
    Not: ben uskudarda oturuyorum anadolu yakasinda olursa daha iyi olur ama avrupa yakasindada olabilir

2. erencaner

erencaner Forum Demirbaşı

Adı:
    Eren Caner
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    avrupada haşim işçan geçidi var metro ile gidersen veznecilerde iniyorsun yürüyerek 5dk mesafede. ama dikkat istedigin bisikletlerin gerçek ağırlıklarını, özelliklerini internetten araştırarak git yoksa 14 kg'lik bisikleti 11-12 kg olarak satmaya çalışırlar. sirkecide var yine bisikletçiler.

fishman bunu beğendi.
  3. wenom

wenom Forum Bağımlısı

Adı:
    rafet
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Sirkeci ve hasim iscan esnafini tavsiye etmiyorum ucuz bisiklet alacaksan decatlhonda her butceye gore var 300tlye bile bisiklet var zaten ondanda ucuzu migrosda demir yigini alirsin.....

erencaner bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

roger-de-vlaeminck.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
upload_2016-10-25_19-34-27.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...
GARMİN AKŞAM.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...