İstanbul'da MTB Kulübü

Tepki
8
Bisiklet
Bianchi
Merhaba Arkadaşlar,
İstanbul'da yaşıyorum ve yaklaşık 1 sene önce bisiklet ve MTB sporu ile ciddi anlamda ilgilenmeye başladım. Hatta bu sene yapılan iki antreman yarışına da katıldım ve bir iki tecrübe edinmiş oldum. Henüz MTB'm yok ama 1 yıla kadar bir sorun çıkmazsa o da olacak. (Ciddi ilgilenmeye başladım derken evet MTB üstünde antreman falan yapamıyorum ama MTB'nin geleceğimde ciddi bir yeri olsun istiyorum.) Gelelim asıl konuya. İstanbul'da MTB dalında yarışan bisiklet kulübü arama sonuçlarım malesef başarısız oldu. Eğer bildiğiniz aktif bir grup varsa söyleyebilir misiniz? Yoksa bir MTB kulübü açabilme şansım nedir? (Henüz reşit olmadığım için babamdan ve başka abi ablalarımdan destek alarak tabii ki.) Ve açılan kulübün akıbeti ne olabilir? Yani ilgi görür mü? Düşünceleriniz ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. :D

Scudo

ramazanedis

Daimi Üye
Tepki
56
Bisiklet
Salcano
Klüp açmak uğraştırır üsküdarda atilla bisiklet var (yol bisikleti ile ilgileniyorlar) sen onlara git durumu anlat belki yardımcı olurlar

• Beğen
Tepkiler: Öykü Topalan

stradale

Üye
Tepki
7
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Facebook'tan sayfa açarak başlayabilirsin orda gelişme gördüğünde internet sitelerine taşıyabilirsin

• Beğen
Tepkiler: Öykü Topalan