İstanbul'da bisikletle kamp yapılacak yerler

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@serchester

Yasaktır muhtemelen. Bahçeköy tarafından giriyorum ben ama fark etmez, ormanın ortasında, insanların göremeyeceği, patika üzeri olmayan herhangi uygun bir alanda kamp yapılabilir. Açıkcası bana göre kamp alanında yapılan kamp, kamp değildir. Ormanın ortasında, zifiri karanlıkta, insanlardan, su-elektrik kaynaklarından uzak olmalısın ki kamp yaptığını hissedebilirsin. Artık Belgrad içinde bile geceleri araba sesleri duyuluyor ama elimizdeki en iyi alternatif bu :)
Birde Arnavutköy ilçesinin etrafında ormanlık alan çok, oralarda yapabilirsin. Sazlıbosna gölü var mesela, gece içmeye gelen çok olur ama orada da çok kamp yaptım, bir sıkıntı yaşamadım.
Yeşillik bulduğun alana kur çadırı, insanlar seni göremesin yeter.

Scudo

Dahmera

Üye
Tepki
22
İsim
Samet
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba.Ben de bisikletimle haftasonu kamp yapmayı planlıyorum daha önce yapmadım Sultanbeylide oturuyorum planım şilede kamp yapmak ama daha güzel yerler varsa yada katılmak isteyen varsa ulaşabilir.Daha iyi bi planı olan varsada söylerse sevinirim :)

Devenez ce que

Daimi Üye
Tepki
984
İsim
Murat
Bisiklet
Kron
@Dahmera
Merhaba, benim İstanbul'da gördüğüm yerler içinde (hatta Türkiye'de diyim, hatta abartıp Dünya'da diyim, hatta galaksi falan uzayıp gider bu liste :koptum:) en güzel kamp yeri Darlık baraj gölü etrafıydı, efsane bir manzara, gece güneş battıktan bir iki saat sonra suların buharlaşmaya başlaması ve sabah güneş doğana kadar buharlaşmaya devam etmesi unutulmaz, bir yazı yazmıştım onunla ilgili, sonra üşenip yarım bırakmışım :kötü:, ordan resimlere bakabilirsiniz...
(link)
Tarihler uyarsa birlikte gidip kamp yapılabilir, orda veya başka bir yerde :harika:, @mariokaldato sen de gelirsin de mi, orası da Şile'de nasıl olsa, sen seversin Şile'yi, unutamamışsındır :komik:

• Beğen
Tepkiler: galen ve Dahmera

Gökay Akçay

Forum Demirbaşı
Tepki
1.869
İsim
Gökay Akçay
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Devenez ce que
@mariokaldato o gelmez artık yolcu oldu, sen, ben gibi sıradan ölümlülerle işi olmaz.

@Dahmera

Sizi de whatsapp grubunda gördüm ama grup biraz karışık olduğu için geç fark ettim yoksa katılabilirdim

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Gökay Akçay
Gajajabsu :D Hemen lafi kakin dmi , hemen bi önyargi bi ne bileyim alttan alta laf sokmalar , hayirli olsun dememeler yada yarim demeler :D Hayır "Yol"cu olmadim. Sadece bisikletlerimin arasina brde çesit olsun diye yol eklendi. Oldu mu ? Rahatladin mi aloo ? Yanit ver :D

@Devenez ce que
Gideriz olm ne var yaaaa Şile şunun surasi , yakincacik hemen atttaa ordayiz :D
yeterki musait zamanlari denkleyek. Yalniz bu sefer sizin degil benim musaitligime gore ayarlariz ona gore

Son düzenleme:

Gökay Akçay

Forum Demirbaşı
Tepki
1.869
İsim
Gökay Akçay
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@mariokaldato
Bike fit randevusuda alırsın sen şimdi, zaten migroslardan çıkmıyormuşsun, “o eski halinden eser yok şimdi”.
“Ferrarisi olan halk ozanı”
Sana bu anlamlı şarkıyla sesleniyorum:

Senin için carbonlu diyorlar ..
Migrostan carfurdan çıkmaz diyorlar ..
Tucuların tekerine çomak sokup ..
Alev alev yakar diyorlar .

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Gökay Akçay
Vajajashwusj :D Hep önyargi heppp amaaaa :D
Ne yani Karbonumuz var diye Bim'e demi gitmiyahhhh Bike fit isi sakatta şu an bro ne pedalim , ne ayakabim var. Dimdizlak bir ağabeyin var :(
:D
Al lan iste simdi sinirlendim

2019-07-16 14.11.08.png
2019-07-13 05.08.07.png