İstanbul'da bisiklete binmek pişmanlıktır.

Tepki
32
İsim
Abdulkadir Bostanoğlu
Bisiklet
Salcano
bisiklet kazası geçirdim bisikletten sogudum bu ilde bisiklete binmek zararlı. allah sizleri kazalardan korusun bol pedallı günler

Dosyalar

Scudo

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Of of of. Çok çok geçmiş olsun. Bayağı fena yaralanmışsınız. Gerçekten haklısınız bende ayağımda SPD ile trafikte ne zaman kaza yapacağım diye bekliyorum,olay nasıl oldu ?

aradox

Üye
Tepki
71
Bisiklet
Sedona
Çok geçmiş olsun.Gerçekten hasarınız büyük görünüyor.Muhtemelen karşı tarafın hatasından bu duruma düşmüşsünüzdür.Her durumda bisiklet üzerindeki kişi zarar görüyor.

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok pis düşmüşsünüz geçmiş olsun vede acil şifalar. Olayın iç yüzünü öğrenmek isteriz.

hcikler

Aktif Üye
Tepki
92
Bisiklet
Carraro
geçmiş olsun,acil şifalar...
ne tarafta nasıl oldu,çok yormayacaksa sizi paylaşır mısınız

E.E

Forum Demirbaşı
Tepki
265
İsim
Enes
Bisiklet
Salcano
Çok geçmiş olsun , nasıl oldu ?

ozgur908

Forum Bağımlısı
Tepki
999
geçmiş olsun. yalnız yüz bölgenizdeki yaralardan kask takmayı ihmal ettiğinizi anlıyorum. umarım kısa sürede iyileşirsiniz.

Kazuya

Forum Bağımlısı
Tepki
1.480
İsim
Emrah
Bisiklet
Specialized
Büyük geçmiş olsun,

pars

Üye
Tepki
15
İsim
Kadir
Bisiklet
Kron
Geçmiş olsun. Allah beterinden korusun.

olympos

Daimi Üye
Tepki
193
İsim
Enes
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Allah şifa versin. Çok kötü yaralanmışsınız, nasıl oldu?

Tepki
32
İsim
Abdulkadir Bostanoğlu
Bisiklet
Salcano
hepinize cok cok teşekkür ederim. oturdugum yerde bisiklet aksesuarı kask eldiven vs bulunmadıgından dolayı ilçe merkezine gidiyordum kask eldiven dizlik dirseklik almaya giderken . bisiklet yolu olmadıgından e5 yolu üzerinde gidiyordum bi ara arkama baktım araba üstüme dogru geliyordu sonrasını hatırlamıyorum nereye captım ne yaptım hatırlamıyorum ailemi olaydan 2 gun sonra hatırlayabildim gecici hafıza kaybı yaşadım cok şükür hafızam yerine geldi ama olayı hala hatırlamıyorum ve dişlerim kırıldı kırılan diş parçaları diş etlerime saplanmış bi sekilde 10 gün bekledim agzımda dikiş oldugndn agzımı acamadım 10 gün boyunca pipetle beslendim sadace corba içtim ve konusamadım zor zamanlar gecirdim sizlerle durumu paylaşmak istedim ve dua ediyorum bir başka bisikletli kardeşim aynı durumları yaşamaz inşallah

Gökhan BİROL

Forum Demirbaşı
Tepki
794
İsim
Gökhan Birol
Bisiklet
Lapierre
Kardeşim çok geçmiş olsun. Ancak olayın İstanbul ile çok alakası yok, lakin binlerce bisikletçiyiz bu memlekette, İstanbul dışı birçok yerden de kaza haberi geliyor. Sanırım çok dikkatli olmamız gerekiyor.

Senin için de elimizden gelen bir şey var ise çekinme sevgili dostum.

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.895
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Gecmis olsun :(
Gercekten insani sogutan bir durum! En son kazami arazide yaptim. Kask eldiven vb. vardi ama bacak ve kolum berbat durumdaydi. Basparmagim ciddi sekilde berelendi 3 ay gecmesine ragmen vites basarken sizliyor hala...
Ama kendi keyfiyet ve risk almamdan gecirdigim icin sikayetim yok :p Hatta dag basinda kalamayacagimdan tek fren ve sizlayan yaralarimla bisiklete binip donmustum :)
Bu arada kask ve eldiven sagolsun kafa ve ellerde cizik bile olmadi. Kaskin sag tarafini ciddi hasarlayip, gozlugu parcalayacak kadar sert suruklendim ayri...
Kisacasi korumalar candir!
Buna ragmen hasar goren freni yapmam, bisiklete tekrar duzenli binmem 2 ayi buldu. Icimden gelmedi tamir edip turlamak yaralarim kapanana kadar. Ama merak etmeyin insan duramiyor ;)
Elbette trafikte ve sizin kontrolunuz disinda sebeplerden kaza gecirmek ve ciddi hasar gormek insani sogutan bir sey eminim :(
Yine de kirik veya kalici sakatlik bir durum olmamis neyse ki! Umarim en kisa surede iyilesirsiniz. Ve kaza hikayeniz halinizi gorunce insanin merakini iyice cezbediyor...

Ahmet Ayaz

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Bisiklet
Salcano
çok geçmiş olsun. ben de en çok E-5'i güvenli bulurum. umarım bu son kazanız olur.

@ozgur908 kask yüzü o kadar da korumuyor.

ozgur908

Forum Bağımlısı
Tepki
999
çarpan araç olaydan sonra kaçtı mı? ucuz kurtulmuşsunuz bu arada. iyi dinlenin, iyi beslenin ve kısa sürede toparlanmaya bakın. tekrar geçmiş olsun.

Berkay*

Daimi Üye
Tepki
91
Bisiklet
Salcano
Geçmiş olsun çok üzüldüm. Umarım bir an önce iyileşirsiniz.
Bu trafikte bisiklet sürmek gerçekten tehlikeli.