İstanbul Üniversitesi Bisiklet Kulübü

Aziz Özkan

Forum Bağımlısı
Tepki
474
Bisiklet
Corratec
İstanbul Üniversitesi Bisiklet Kulübü olarak bugün (29.09.2013), 2013-2014 eğitim döneminde aramıza katılan yeni üyelerimizle tanışma ve bilgilendirme toplantısı yapmış bulunuyoruz. Yeni üyelerimizi yıl içi yapılacak faaliyetler konusunda ve bisiklet sporu konusunda genel olarak bilgilendirdik.

Toplantımızdan bir görüntü

http://o1309.hizliresim.com/1f/x/t488s.jpg

6 EKİM PAZAR GÜNÜ BÜYÜKADA BİSİKLET TURUMUZ OLACAKTIR.

Etkinlik sayfasından turumuzla ilgili bilgi alabilirsiniz.

(link)

* ETKİNLİĞİMİZE YALNIZCA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MEZUNLARI VE MENSUPLARI KATILABİLİR.

Scudo
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
(link)

İstanbul Üniversitesi Bisiklet Kulübü üyelerine bisiklet ile ilgili birçok konuda 22-23 Şubat 2014 tarihlerinde kamplı eğitim verilecektir. Daha sonraki etkinliklerimiz için bu eğitim kampı önemlidir.

Ayrıntılı bilgi için; (link)

*Eğitim kampına yalnızca İstanbul Üniversitesi Bisiklet Kulübü (İÜBİK) üyeleri katılabilir.

Aziz Özkan

Forum Bağımlısı
Tepki
474
Bisiklet
Corratec
5-6 Nisan tarihlerinde Çanakkale'de yapılacak olan Çanakkale Şehitlerini Anma Turu'na her sene olduğu gibi bu yıl da kulüpçe katılmaktayız!

Her hafta sonu etkinliklerimiz düzenlenmekte, bu turlarımıza forum bünyesindeki İstanbul Üniversitesi'nde okuyan arkadaşlarımızı bekleriz.

(link)

Aziz Özkan

Forum Bağımlısı
Tepki
474
Bisiklet
Corratec
Kulübümüzün yaptırdığı formaların 3. baskısı hazırlanmıştır. Kuruluşumuzdan bu yana 135 adet forma üretmiş bulunuyoruz.

(link)

Ekrem Yılmaztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
477
Bisiklet
Cube
@omer faruk

@dogukan demirbek

@Birhan K.

İstanbul Üniversitesi Bisiklet Kulübü grubu var arkadaşlar facebook üzerinden takip edebilirsiniz. 2515 üye görünüyor şu anda, benzer isimlerde gruplar varsa sayıdan teyid edebilirsiniz, forma duyuruları orada yapılıyor

Ekrem Yılmaztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
477
Bisiklet
Cube
@dogukan demirbek
(link) şeklinde bir site mevcut ,ne derece güncel bilmiyorum ama ilgileniliyor olması gerek

omarfaruks

Üye
Tepki
0
@Ekrem Yılmaztürk

Bu sitede forma duyuruları yapılmıyor diye biliyorum.

Aziz Özkan

Forum Bağımlısı
Tepki
474
Bisiklet
Corratec
@omer faruk

@dogukan demirbek

@Birhan K.

Arkadaşlar selam.

Şu anda elimizde 2 adet M, 1 adet L beden forma var. Forma satın almak isterseniz tek ön şartımız "İstanbul Üniversitesi öğrencisi veya üniversitemizde akademisyen olmanız gerekmektedir." Bu şartı sağlıyorsanız formamızı alabilirsiniz. Formayı almak için kulüp başkanı Emirhan Demir bağlantı kurmanız ve İÜ kimliğinizi göstermeniz gerekiyor.

Kulübümüze katılmak için (link) adresindeki üye formunu doldurup, yaptığımız etkinliklerden size uygun olan herhangi birine gelip bizlerle tanışmanız yeterli.

Facebook hesabınız yok ise kulüp başkanımızın adresi olan emirhandemirr@gmail.com'e mail atarak iletişim kurmanız mümkün.

Teşekkürler
Aziz Burhan Özkan
İstanbul Üniversitesi Bisiklet Kulübü Başkan Yard.

taskin

Aktif Üye
Tepki
227
İsim
Taşkın
Mezun bisikletçiler için forma yapmayı düşünürseniz almak isterim.
Mezun olduğum okulun formasını taşımak ister(di)m...

@Aziz Özkan

keremkctrs

Üye
Tepki
1
İsim
Kerem
Bisiklet
KTM
Arkadaşlar merhaba, klübe katılmak için sadece üniversite içinde mi yer almak gerekiyor. Ben 2011 mezunuyum ve okulumun grubunda yer almak isterim. Formayı giymeyelim eyw ama organizasyonlarda yer almak isterim şahsım adına

KayraHan

Üye
Tepki
4
İsim
Boğaçhan Çağrı Demiray
Foruma yeni üye oldum ve henüz bisiklet almış da değilim en yakın zamanda bir arkadaşımla bisikletimizi alacağız. Arkadaşımın az nakite daha ihtiyacı var toparlasın Carraro 224 ile aranızda olacağım. Çok heyecanlıyım uzun zamandır içimi böyle bir heyecan sarmamıştı. Zaman çabuk geçse de kavuşsam bisikletime :D İstanbul Üniversitesi Kimya Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim aranızda olmaktan memnuniyet duyarım. Herkese iyi sürüşler :)

keremkctrs

Üye
Tepki
1
İsim
Kerem
Bisiklet
KTM
Peki arkadaşlar İstanbul Üniversitesinin yarışmalara katılan bir takımı var mı? Yoksa da bununla ilgili bir bisiklet kulübü kurma gibi bir plan içerisine mi girsek.

Osman D.

Forum Bağımlısı
Tepki
261
Bisiklet
Cube
Malesef yeterli sayıda yarışacak üye olmadığı için takım işi önceki senelerde gerçekleşmedi. Bireysel olarak antrenman yapıp yarışlara katıldık. Hem de üniversite takım olayına pek sıcak bakmıyor. Olsun istiyor ama para vermekten kaçınıyordu. Şu anki durum ne bilemiyorum

keremkctrs

Üye
Tepki
1
İsim
Kerem
Bisiklet
KTM
yani mutlaka yarışacak kişiler bulabiliriz diye düşünüyorum. benim bu konuda aslında bir kaç girişim isteğim var. ufak tefed sponsorluklarla bu işin üstesinden gelinebilinir ki İstanbul Üniversitesi adının olduğu bir yerde sponsor bulmak çok da zor olmayacaktır. Okulun maddi desteğine de çok ihtiyaç olmayacaktır. Özellikle kulüpteki kurucu üyelerle bu konu hakkında oturup ciddi bir şekilde konuşmak gerektiği kanısındayım.

Şuan mezunum ve çalıştığım 2 iş yeri ile de ufak tefek de olsa sponsorluk alabilirim diye düşünüyorum. Umarım böyle bir şey gerçekleşir.

• Beğen
Tepkiler: Osman D.

sallehpaul

İkitekerbirkitap
Tepki
233
İsim
Salih AYDIN
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Canyon