İstanbul - Tekirdağ Rota Sıkıntısı

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Bahadır Kubaş tarafından paylaşıldı.

1. Bahadır Kubaş

Bahadır Kubaş Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Arkadaşlar 2 gün içerisinde tekirdağa pedallamayı planlıyorum ama E-5 karayolundanmı yoksa Mahmutbey üzerinden mi gitsem karar veremedim. En avantajlısı Mahmutbey güzergahı ama oraya kadar gidipte yasak diye geri dönen arkadaşlarımızda var oradan geçebilen arkadaşlarımızda var. E-5'in rüzgarından ve eğimlerinden çekindiğim için mahmutbeyi kullanmak istiyorum ama birde orada geri dönüp tekrar E-5'e girmek var. Sizce nasıl yapmalıyım veya mahmutbeyden nasıl geçebilirim. Polis geri çevirirmi veya hangi saat dilimlerinde mahmutbeyden geçebilirim ?

2. Baran Özkan

Baran Özkan Forum Demirbaşı

Seviye:
    silivriden sonra e-5 dümdüz ve asfaltı çok iyi, üstelik 1.5 araba genişliğindede yan yolu var, çok rahat bir yol

3. OrhanAtılgan

OrhanAtılgan Üye

Seviye:
    Bence mahmutbey yolunu seçmelisin daha az rampa cıkarsın + gece saatlerinde geçmelisin yada sabah cok erken saatlerde.

Bahadır Kubaş

Bahadır Kubaş Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Sabah 5-6 gibi geçmeyi planlıyorum sorun olmaz inşallah :)

5. Cengiz YÖRÜK

Cengiz YÖRÜK Aktif Üye

Seviye:
    kesinlikle e5 ten git pişman olmazsın yollar güzel ve düz gayet hızlı gidersin çıkışları kadar inişleri de var tekirdağa gidişte emniyet şeridi oldukça yeterli

İlginizi Çekebilir

roger-de-vlaeminck.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
upload_2016-11-16_14-21-0.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...
4ii.jpg
Arkadaşlar kendi bilgimle özetleyecek yada tarif edecek olursam pedala aktardığımız gücü watt cinsinden ölçen ama süre ve ortalama hız gibi; eğime, rüzgara veya hava koşullarına göre çok fazla...