İstanbul Tarabya'dan Selamlar!

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında engnyldrm tarafından paylaşıldı.

1. engnyldrm

engnyldrm Yeni Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Selamlar,
    İki arkadaş Cumartesi günleri İstanbul Tarabya - Beşiktaş arasi tur yaparak Belgrad Ormanları'na gidiyoruz. Katilmak isteyenler olursa haberleşebiliriz. Yaklaşik 45 - 60 km kadar bir yol yapiyoruz.
    Saygilar!

yalçın eser bunu beğendi.
  2. mesut.c

mesut.c Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    selamlar bende tarabya da ikamet ediyorum ama sizin tur beni tırstırdı 46-60 km :) ortaköye kadar size katılabilirim

3. Mustafa Kürçe

Mustafa Kürçe Yeni Üye

Seviye:
    bende katılmak isterim hocam özelden mesaj atarsanız sevinirim.

4. muradcaglidil

muradcaglidil Üye

Seviye:
    haberleşebilirsek katılmak isterim. 1 yıllık bir ayrılıktan sonra sarıyer'e döndüm.
    sürüş zevki olan, bol yokuş ve inişli güzergahlar; cayirbasi, kocataş, bahcekoy, gumusdere, zekeriyakoy, fener, garipce vb taraflarinda binmeyi tercih ediyorum.
    yağmurlu günlerden sonra görüşmek dileğiyle

İlginizi Çekebilir

IMG_20150520_231733_HDR.jpg
Merhaba dostlar hemen her bisiklet süren selenin sert ve rahatsızlığından şikayet etmiştir ve çoğu kişi de belki utangaçlıktan belki rahat hissetmediğinden ya da maddi olarak pahalı olmasından...
IMG_20150520_232010.jpg
Merhaba dostlar hemen her bisiklet süren selenin sert ve rahatsızlığından şikayet etmiştir ve çoğu kişi de belki utangaçlıktan belki rahat hissetmediğinden ya da maddi olarak pahalı olmasından...
1.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...