İstanbul-Silivri-İnecik-Araphacı-Sağlamtaş-Şarköy

Tepki
1
Bisiklet
Beldeyama
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/61954_10151559531626941_352671233_n.jpg
Merhaba Arkadaşlar .Bisikletle tur konusunda çok yeniyim açıkcası çocukluğumdan beri yapmak istediğim birşeydi fakat cesaret edemiyordum.Gerekli ekipman vs olmadan sırft çantası ve hantal beldeyama marka bisikletimle sırf 90 km gidemezsin diyenlere inat 1,5 günde şarköye gittim :) bunu sizlerle paylaşmak istedim . Yapamazsınız diyenlere pek aldırmayın :)
(link)

Scudo

Ahmet Ayaz

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Bisiklet
Salcano
Güzel bir tur olmuş, keyifle okudum. Benim de bir Silivri yapma hevesim var ve aynen sizin yaptığınız gibi 20-30 km'lik deneme turları atıyorum bu aralar. Blogda göremedim, Silivri'ye varmanız kaç saat sürdü? Tahminimce E-5 yanyoldan gitmişsinizdir mümkün olduğunca. Araçlar çok sıkıştırıyor mu yoksa rahat mıydı yolculuğunuz?

Tepki
1
Bisiklet
Beldeyama
Açıkcası pek fazla süre tutmadım ama saat 11 gibi büyükçekmecedeydim .Sanırım saat 14:00 da silivri deydim .Sabah saat 7de çıktım ve geze geze dura dura gittiğim için pek kestiremiyorum.Yalnız şunu söyleyebilirim kumburgazı geçtikten sonra silivriye kadar baya tırmanmanız gerekiyor :) Hazırlıklı olun .Trafikte önemli bir sorun E-5te ortada kalabiliyorsunuz ..

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Ayaz
Tepki
21
İsim
Mert Alican AKÇAY
Bisiklet
Specialized
bizim yazlık var şarköyde. Bu yaz izin kullandığım zaman otobüse yükleyip bisikleti tekirdağ oradan naip köyü üzerinden uçmakdere gaziköy ve hoşköy yapmak istiyorum..

Tepki
1
Bisiklet
Beldeyama
Bence sahilden gidin daha kısa olur .Yolar yapılmıştır diye düşünüyorum :) Tekirdağa kadar otobüsle gitmek mantıklı :)

Tepki
229
İsim
Kamuran
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Amoeba
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Linkler bozulmuş dostum. Yenileme imkanı var mı?