Istanbul, parça yükseltmeli kron xc1000.

Onur Ali İmren

Forum Bağımlısı
Başlık
73
Tepki
903
Bisiklet
Kron
Merhaba!
Derslerden ve çalışma hayatımdan zaman kalmaması sebebi ile bisikletimi satışa çıkarıyorum arkadaşlar.

Herhangi bir sorunu yok,katlanabilir bisikleti entegre edeceğim hayatıma. Bütçe yaratabilmek için satıyorum da diyebiliriz.
İlk kez fotograf ekliyorum bir yazı okudum ondan yola çıkarak yapmaya uğraşıyorum,umarım yapabilirim.

2012 Kasım ayında Maltepe Aslı bisikletten aldım. Kadro boyu 17. Benim boyum 1.78,bir problemim yok,kadro boyu ile.
Üzerinde Sram x7 vites değiştiriciler ve x9 vites kolları vardır. Müthiş bir kolaylık benim için 1-9 arası geçişlerde.. Çok severim bu özgürlüğü.

Keza aynakol,ruble ve zincirde Sramdir. Aynakol deore ayarında,truvativ firex modeldir.

Maşa Suntour XCT model,sıkıntısı yok. Jant seti stok,değişim yok. Göbekler akıcı gerçekten. (40TL bir fiyatı var sanıyorum, F/P oranı yüksek).

Tekerler Maxxis ignitor,tubelesstir. Bir anlık dalgınlığım ile aldığım bir lastik. Tubeless değil çünkü jantlar.. Sorun teşkil etmiyor.

Eski vites seti ile 500km,yeni set ile 1000km yaptım. Herhangi bir arızası yok. Temizdir..

Ağırlık 12 kilo civarındadır.

İstediğim fiyat 900TL. İstanbul içinde elden verebilirim,diğer illere kargo alıcıya ait gönderebilirim güven ile. Sorunuz var ise sorabilirsiniz.
İyi geceler :)

Serkan Demir

Forum Bağımlısı
Başlık
52
Tepki
314
Bisiklet
Salcano
Parca satışı var mı

Onur Ali İmren

Forum Bağımlısı
Başlık
73
Tepki
903
Bisiklet
Kron
  • Başlık sahibi Başlık sahibi
İlan günceldir.

Onur Ali İmren

Forum Bağımlısı
Başlık
73
Tepki
903
Bisiklet
Kron
Selamlar.

Arkadaşlar sigma 1609 km saati bisikletim ile hediye olarak veriyorum. Fiyat 900 lira,pazarlık istemiyorum.

Onur Ali İmren

Forum Bağımlısı
Başlık
73
Tepki
903
Bisiklet
Kron
İlan aynı teklif ile güncel.

Onur Ali İmren

Forum Bağımlısı