İstanbul Nişantaşı'nda KTM Life Road Bisikletim çalındı

Ardakb27

Üye
Tepki
0
İsim
Arda Karaburçak
Bisiklet
KTM
Arkadaşlar Merhaba,

18 Nisan 2018 sabaha karşı apartmanın içinden KTM Life Road (2016) marka bisikletim çalındı. İlk kez bisiklet çaldırıyorum. Yapılması gerekenlerle ilgili tavsiyeniz varsa çok sevinirim.

Bisikletin fotoğrafını çok fazla çekmemişim internetten bulduğum bir imajı koyuyorum. Bisikletin üzerinde bir kaç aksesuar (suluk, çamurluk takma yeri vs.) dışında bir modifiye yok.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Dosyalar

Scudo

Şeffaf

Forum Bağımlısı
Tepki
2.470
İsim
Burak
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Diğer
Geçmiş olsun ya çok üzüldüm gerçekten. Hem de apartmanın içinden mi çaldılar? Kilit varmıydı bisiklet üstünde?

Sesli alarm şart oldu galiba

msevik

Üye
Tepki
78
İsim
Msevik
Bisiklet
Merida
Polise başvurun ilk işiniz sonrasında sitelerde pazarda gözünüz Açık olsun geçmiş olsun

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.190
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
Geçmiş olsun. Burada her çalıntı konusunda üzülerek hatırlatıyoruz apartman boşluklarının hırsızlık için riskli olduğunu.
Apartmanda güvenlik kamerası var mıydı? Belki oradan bir şeylere ulaşırsınız...

@burakncn
Evinizi hırsızlığa karşı sigortalatsanız bile kapınızın eşiğinden ötesini kapsamaz. Yani apartmanın ortak alanında bıraktığınız eşyanın, sokağa bırakmaktan pek farkı yok. Kilitlerse malesef en fazla vakit kaybettirir hırsıza. Açılamayan kilit - zincir görmedim ben.

Motorola

Daimi Üye
Tepki
271
İsim
Abdullah
Bisiklet
Cube
Gecmis olsun :(

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Atasoy

Terörü ve destekcilerini Lanetliyorum
Tepki
12.350
İsim
ibrahim
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Şehir - Tur
(link)

Geçmiş olsun

• Beğen
Tepkiler: Fatih Karabas
Tepki
21
bu olayda tecrübeli olduğum için bir kaç bilgi vereceğim :

ilk önce sahabinden.com ' a letgo'ya ve benzeri alış veriş sitelerine bisikleti koyarsan ve geri bildirim yapan insanlara bisikletinden bahsedersen bisikleti gördüklerinde sana ulaşırlar sık sık alış veriş sitelerini takip et genel olarak çok ucuza satarlar ucuz ilanlara da bakmalısın ama en önemlisi ALLAH'a kalpten inannıp dua edip gerisini ALLAH'a bırakmandır geçmiş olsun kısa zaman da bulunur inşallah :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Geçmiş olsun. Benimde yıllar önce apartmandan dağ bisikletim çalınmıştı. O vakitten sonra bisiklet için askılık aldım ve artık evde tutuyorum. Özellikle İstanbul Anadolu yakasında apartmanlara girip bisiklet çalan bir şebeke var özellikle ilçe olarak Kadıköy, Üsküdar, Maltepe ve Kartal ilçelerinin sahile yakın apartmanlarını seçiyorlar. Bu bölgelerde oturuyorsanız apartmana bisiklet bırakmanızı tavsiye etmem.